Jump to content



δεν μου κανει activate


def

Recommended Posts

τι γινεται παιδια εκανα πριν λιγο φορμαστ το pc παω παιρναω το flightsim-x αυθεντικο και δεν μου αφηνει να το κανω activate ουτε με τηλεφωνο ουτε με internrt γιατι?

post-2401-1416072894,2671_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

το εκανα adtivate,αλλα η micro-hellas Μου ειπε οτι πρεπει να παιρνω παντα τηλεφωνο:(

Πες στους να σου δώσουν τα λεφτά σου πίσω, γιατί δεν σε προειδοποιήσαμε για κάτι τέτοιο, δεν τρέπονται λίγο :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $pIdy_mc [Σήμερα, στις 16:16]

Πες στους να σου δώσουν τα λεφτά σου πίσω, γιατί δεν σε προειδοποιήσαμε για κάτι τέτοιο, δεν τρέπονται λίγο :tomato:

Λογικα τα γραφει ολα αυτα μεσα στην αδεια χρησης, στην οποια και πατησε accept την πρωτη φορα ετσι δεν ειναι????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Λογικα τα γραφει ολα αυτα μεσα στην αδεια χρησης, στην οποια και πατησε accept την πρωτη φορα ετσι δεν ειναι????

Kαι κάθε φορά που γινόταν εγκατάσταση :D

Πάλι καλά που το τηλέφωνο της Μ$ για τέτοιες δουλειές είναι 800..... και όχι 900..... :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Λογικα τα γραφει ολα αυτα μεσα στην αδεια χρησης, στην οποια και πατησε accept την πρωτη φορα ετσι δεν ειναι????

θα συμφωνησω αλλα ειναι κουραστικο,αλλα αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι αφου ειναι αυθεντικο και το παιρναω μονο στο δικο μου windows γιατι δεν μου το κανει activate μεσο ινερνετ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 16:08]

θα συμφωνησω αλλα ειναι κουραστικο,αλλα αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι αφου ειναι αυθεντικο και το παιρναω μονο στο δικο μου windows γιατι δεν μου το κανει activate μεσο ινερνετ?

Γιατί έχει ενεργοποιηθεί (το serial σου) πάνω από 1 φορές μέσω Ιντερνετ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

οποτε απαγορευεται το φορματ:o

Nαι δυστυχώς δεν υπάρχει δυνατότητα να "απενεργοποιήσεις" το Μ$ software ώστε να κάνεις φορμάτ και να το ξαναβάλεις ή να το βάλεις σε άλλο PC.

Αλλά ο τηλεφωνητής/τρια της Μ$ αν του πεις " ιός, φορματ, ξανά εγκατάσταση" δεν θα σου πει "όχι".

Ζούμε σε έναν "αγγελικά" πλασμένο κόσμο, δίχως rma σκληρών, δίχως ιούς και χωρίς χρήστες που αναβαθμίζουν τακτικά H/W. :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συνήθως και χρησιμοποιώ τα noCD/noDVD cracks και δεν έχω πρόβλημα. Αν τώρα βγει κανά patch ή δεν είναι σωστό το crack και κολλάει, χρησιμοποιώ το CD/DVD, αν και σπάνια συμβαίνει.

Αντίστοιχα μπορείς να βρεις και για το activation της Μ$ και να μη σε πρήζει. Από τη στιγμή που εσύ είσαι εντάξει και νόμιμος δεδομένου ότι το έχεις αγοράσει, μη σε απασχολεί αυτό :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.