Jump to content



Dynamic to Basic


anousios

Recommended Posts

Μοιαζεις πολυ σιγουρος...

Θα δοκιμασω και θα σου πω αυριο τι εγινε.

Προς το παρον ομως μια παρατηρηση "δια την ταξιν" του πραγματος:

Ειπες"...θα τα ξαναπω αλλη μια φορα"

Γιατι λες "θα ΞΑΝΑπεις"?? Δεν τα εχεις ξαναπει αυτα.

Και για οσους βαριουνται παλι να διαβαζουν, oριστε τι ηταν αυτο ακριβως που ειπες στο πρωτο σου μυνημα, και που δεν δικαιολογειται η λεξη "ξανα" που την ειπες προφανως για εντυπωσεις

"Copy όλα τα δεδομένα, delete το partition, μετά θα τον γυρίζεις σε Basic και μετά πάλι partition κλπ.

Πρόσεξε μήπως έχεις κάποια ρύθμιση για temp files ή το swap να κάθεται εκεί, γιατί δεν πρόκειται να σε αφήσει να το κάνεις"

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το ελυσα το ζητημα, υπηρχε και καποιο αλλο προβλημα(δε θυμαμαι αν το εχω πει σε αλλο thread) και στο Disk Management μου εμφανιζε και ενα fake δισκο υπο τον τιτλο missing και με ενα κοκινο X πανω του και μεγεθος παρομοιο με εναν αλλο δισκο μου. Αφου ασφαλισα τα δεδομενα μου για καθε ενδεχομενο, εκανα delete αυτον τον fake δισκο. (μαλλον το προβλημα ειχε προκυψει γιατι δεν ειχα κανει κατι καλα οταν περνουσα drivers, f6 κλπ για να περασω xp σε sata). Eτσι μπορεσα να κανω Basic τον δισκο που μεχρι προτινος δε μπορουσα με τιποτα.

Ευχαριστω βεβαια οσους ενδιαφερθηκαν και ιδιαιτερα τον wizard, λυπαμαι για την ενταση αλλα δεν ευθυνομουν εγω.

Αρχική απάντηση από DJD

:coax:

Το πρωτο ανθρωπακι προφανως ειμαι εγω...το δευτερο ποιο ειναι?? :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.