Jump to content



Aγορα router wireless dsl dsl2


Papas

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Παιδια ειδα αυτο εδω στο πλαισιο Netgear wifi maxrange Αν ειναι να διαλεξω αναμεσα στο netgear και στο zyxel P662HW-61 τι θα ελεγε περισσοτερο υπολογιζοντας και τη δυναμη των σηματων τους!? Αυτη η τεχνολογια rangemax εχει αποτελεσμα η κ το zyxel θα αποδιδει το ιδιο? Help plz:wassat:

Μα κανενας δεν απαντα? Κανεις δεν εχει παρει αυτο το netgear?

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαινει κ ειναι 7 ενσωματωμενες. Απο πισω δεν εχει καποια εξτρα υποδοχη για επεκταση της. Σε μπερδεψε μαλλον η φωτο του πλαισιου γιατι ειναι απο αλλο μοντελο με την κεραια.( εχουν κανει λαθος). Αντε και σε λιγο θα κανω update και το firmware.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darksoho [Σήμερα, στις 07:23]

βασικα απο οσο γνωριζω τα cisco ειναι μακραν τα πιο κορυφαια και πανακριβα και ακολοθουν τα zyxel. 3ο το linksys παρολου που σε αποδοση τιμη ειναι πιο προσιτα.

Φίλε μου τα Cisco απλά μαμάνε!! Έχω το 877W και είμαι όχι μόνο ευχαριστημένος αλλά και ενθουσιασμένος. Έχει όμως ένα κακό για τους απλούς οικιακούς χρήστες! Θέλει γνώσεις για να το στήσεις!! Να φανταστείς έχω το CCNA και πάλι δεν μπορώ να εκμεταλευτώ ούτε το 25% των δυνατοτήτων του. Ευτυχώς στο site της cisco έχει πολύ υλικό για να διαβάσεις και να κάνεις τα πάντα. Θα σου δώσω ένα απλό παράδειγμα. Το document για το security είναι 1500 σελίδες!!

Link to comment
Share on other sites

Ε οτι πληρωνεις παιρνεις! Για τα 130 που εδωσα μια χαρα δουλευει το netgear και χωρις πολλες ρυθμισεις. Τωρα τα cisco απλα δεν συγκρινονται ουτε σε επιδοσεις αλλα ουτε και σε τιμη :eek:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.