Jump to content



ρόδες του πρώτου στάκερ


cypherth

Recommended Posts

πού μπορώ να βρω τις ρόδες να τις αγοράσω που υποτίθεται ότι υπήρχαν μέσα στο κουτί του στάκερ του 1?

αν δεν υπάρχουν, γενικά πού μπορώ να αγοράσω τέτοια ροδάκια και γενικά πώς θα τα ζητήσω (πάχος βίδας κλπ...)?

Link to comment
Share on other sites

multirama, αλλά πάει ένας χρόνος το γενάρη. εντωμεταξύ δεν το ήξερα ότι είχε και ροδάκια, μετά το πρόσεξα πάνω στο κουτί αλλά ήμουν 500 χιλιόμετρα μακριά.. οκ δεν καίγομαι κιόλας αλλά αφού τα παίρνει θα ήθελα να το δω και με αυτά..

θα κοιτάξω σε πράκτικερ αλλά δεν ξέρω τι διάμετρο να πάρω τι βίδες πάνω στις οποίες θα κάτσουν. πώς να το μετρήσω?

Link to comment
Share on other sites

Με ενα χαρακάκι :) όσο μπορείς πιό κεντρικά στη διάμετρο της τρύπας.

Δεν πρόκειται να είναι πάνω απο 5χιλ. Και λίγο μικρότερες να βάλεις, αν τις σφίξεις καλά δε θα "παίζουν" τα ροδάκια. Το θέμα είναι οι τρύπες του κουτιού να πέφτουν ακριβώς στις τρύπες των βάσεων των ροδακίων (που'σαι spc), οπότε πάρε ενα χαρτί, βάλτο κάτω από το stacker και σημείωσε ακριβώς τις τρύπες με ενα μαρκαδόρο, για να ελέγξεις μετά ποιές ρόδες σου κάνουν χωρίς να τρυπάς εκ νέου το κουτί...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cypherth

πού μπορώ να βρω τις ρόδες να τις αγοράσω που υποτίθεται ότι υπήρχαν μέσα στο κουτί του στάκερ του 1?

αν δεν υπάρχουν, γενικά πού μπορώ να αγοράσω τέτοια ροδάκια και γενικά πώς θα τα ζητήσω (πάχος βίδας κλπ...)?

Ελα φιλε :)

Λοιπον τωρα που εμαθες την δωδεκανησου θα ξαναπας. Στην διασταυρωση με φραγκων εχει ενα μεγαλο μαγαζι μονο με ροδακια. Ειναι διπλα στο ιεκ πυθαγορας-δελτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Ελα φιλε :)

Λοιπον τωρα που εμαθες την δωδεκανησου θα ξαναπας. Στην διασταυρωση με φραγκων εχει ενα μεγαλο μαγαζι μονο με ροδακια. Ειναι διπλα στο ιεκ πυθαγορας-δελτα.

yep.:T: θα βρεις οτι ροδακι θελεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cypherth [Σήμερα, στις 11:23]

multirama, αλλά πάει ένας χρόνος το γενάρη. εντωμεταξύ δεν το ήξερα ότι είχε και ροδάκια, μετά το πρόσεξα πάνω στο κουτί αλλά ήμουν 500 χιλιόμετρα μακριά.. οκ δεν καίγομαι κιόλας αλλά αφού τα παίρνει θα ήθελα να το δω και με αυτά..

θα κοιτάξω σε πράκτικερ αλλά δεν ξέρω τι διάμετρο να πάρω τι βίδες πάνω στις οποίες θα κάτσουν. πώς να το μετρήσω?

Μπορεί στο πατίνι πρετεστ να καταστραφήκανε : )

Οποιαδήποτε ρόδα με τετράγωνη φλάντζα 3,5 Χ 3,5 κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.