Jump to content



Μια ηλίθια ερώτηση


Σκίουρος

Recommended Posts

Τρεχω το pc μου εδώ και ενα χρόνω με υδροψυξη .Δεν έχω αλλάξει ούτε μια φορά το νερό:hehe: Ξερή κανείς πόσο καιρό θα αντέξει ακόμα ?:p

Link to comment
Share on other sites

ηδη εχει αρχισει να γινεται αλλοιωση στο συστημασου

οσο εχεις αλατα και ιοντα τοσο πεφτει η αποδοση κ τοσο θα καταστρεφεται η επιφανεια στο block σου

μην το αμελεις ειναι κατι πολυ σημαντικο

παρε αρχικα ενα νεο απεσταγμενο (πραγματικα) νερο

μην καταφυγεις σε λυσεις τυπου "νερο απο τα lidl με μισο ευρο τα 100 λιτρα"

δοκιμασε κ το thermaltake (δεν εχω μετοχες στην εταιρεια , το προτεινω γιατι τοχω δει να λειτουργει)

καλη τυχη κ εδω ειμαστε ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BeetleJuice [Σήμερα, στις 16:36]

ηδη εχει αρχισει να γινεται αλλοιωση στο συστημασου

οσο εχεις αλατα και ιοντα τοσο πεφτει η αποδοση κ τοσο θα καταστρεφεται η επιφανεια στο block σου

μην το αμελεις ειναι κατι πολυ σημαντικο

παρε αρχικα ενα νεο απεσταγμενο (πραγματικα) νερο

μην καταφυγεις σε λυσεις τυπου "νερο απο τα lidl με μισο ευρο τα 100 λιτρα"

δοκιμασε κ το thermaltake (δεν εχω μετοχες στην εταιρεια , το προτεινω γιατι τοχω δει να λειτουργει)

καλη τυχη κ εδω ειμαστε ;)

εχει στο lidl τοσο φθηνο νερο? οχι τπτ αλλο να το παρω και θα πινω απο αυτο(ξερω οτι δεν κανει) ποιο φθηνα θα μας βγαινει! :hehe: :hehe: :hehe:

που ξες μπορει να κανω και μπανιο.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω καθόλου χρόνω για ιστορίες αυτές τις μέρες δεν προλαβαίνω να κάνω αλλαγή. Σκεφτούμε αν θα κρατήσει για κάνα μήνα+ για να στήσω καινούργια αμέσως μετά το καινούργιο hardware που ΣΙΓΟΥΡΑ θα έχω.

ΥΓ τι σίγουρα ήταν λίγο ιρονικο :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.