Jump to content



περιεργο προβλημα στο mycomputer


abarth

Recommended Posts

οπως θα δειτε στην εικονα

hddserrorej4.th.jpg

στους σκληρους δισκους βγαζει αυτο το μενου....στα dvds δεν το κανει....

επισης αυτο το κανει μονο σε 2 απο τα 4 pcs που εχω ενω ολα 'φορανε' τα ιδια windows....

οταν παταω διπλο κλικ για να ανοιξει πχ στο c:\ το βγαζει σε νεο παραθυρο και οχι στο ιδιο (οπως εκανε μεχρι...εχθες :) ...)

η μονη αλλαγη απο χθες ειναι καποια automatic updates απο την ms ....

καμια ιδεα;

ΥΓ

τωρα που το σκεφτομαι στα 2 pcs αυτα (μονο σαυτα) εβαλα και τα diagnostic tools για σκληρους απο την WD .... κουλο δεν ειναι ομως;

Link to comment
Share on other sites

εχμ το πως το αλλαζω το 'κλικ' το ξερω...αλλα γιατι το εκανε ετσι ξαφνικα δεν ξερω (και η επιλογη στον φακελλο εξακολουθει να ειναι με διπλο κλικ να ανοιγει στο ιδιο παραθυρο...)

επισης σημερα το κανει κ στο λαπτοπ ενω ΔΕΝ εχω βαλει τα diagnostics .... πιστευω οτι εχει να κανει με autoupdates γιατι ειναι το μονο κοινο που εχουν τα 3 pcs τις τελευταιες μερες ... (εχουν τα ιδια windows αλλα δεν το εκανε αυτο απο την αρχη) .....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από abarth

εχμ το πως το αλλαζω το 'κλικ' το ξερω...αλλα γιατι το εκανε ετσι ξαφνικα δεν ξερω (και η επιλογη στον φακελλο εξακολουθει να ειναι με διπλο κλικ να ανοιγει στο ιδιο παραθυρο...)

επισης σημερα το κανει κ στο λαπτοπ ενω ΔΕΝ εχω βαλει τα diagnostics .... πιστευω οτι εχει να κανει με autoupdates γιατι ειναι το μονο κοινο που εχουν τα 3 pcs τις τελευταιες μερες ... (εχουν τα ιδια windows αλλα δεν το εκανε αυτο απο την αρχη) .....

Tα κοριτσάκια από πάνω τι δουλεία τα έχεις βάλει και κάνουν?(όχι αυτό που είναι αριστερά) :TD::T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από VIL

πάνω από την εικόνα έχεις ένα ωραιότατο σπαμ επέλεξε να ανοίξεις την εικόνα και θα δείς

Τοu Imageshack ειναι δε το εκανε και επιτιδες...

Ετσι abarth ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από abarth

εχμ εννοειται , ειναι 'διαφημιστικο' ... βεβαια εγω δεν το βλεπω γιατι εχω filter στον browser μου... τεσπα... δεν εχει να κανει με το θεμα μας :p

Εχεις βάλει φίλτρο για μήν τα βλέπεις εσύ οι άλλοι όμως? η παρατήρηση μου είναι καλοπροαίρετη και χωρίς ( :p )

Link to comment
Share on other sites

εχμ εγω εχω βαλει φιλτρο γενικοτερα για να μην εμφανιζονται διαφορα

το οτι αλλοι δεν εχουν φιλτρο ... δε με απασχολει :)

το οτι το imageshack βαζει διαφορα διαφημιστικα....εχμ ...στειλε email σαυτους :)

anyway καμια ιδεα για το 'προβλημα' μου;

ps βαλε φιλτρο κ εσυ και μην σε απασχολει, ειναι καλο γενικοτερα :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από abarth

εχμ εγω εχω βαλει φιλτρο γενικοτερα για να μην εμφανιζονται διαφορα

το οτι αλλοι δεν εχουν φιλτρο ... δε με απασχολει :)

το οτι το imageshack βαζει διαφορα διαφημιστικα....εχμ ...στειλε email σαυτους :)

anyway καμια ιδεα για το 'προβλημα' μου;

ps βαλε φιλτρο κ εσυ και μην σε απασχολει, ειναι καλο γενικοτερα :)

Τωρα εισε σωστός

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά

1) πήγαινε στο my computer κάνε δεξί κλικ στον σκληρό και κάνε μετονομασία.

2) Διπλό κλικ στο mycomputer -> Εργαλέια -> επιλογές φακέλων ->άνοιγμα κάθε φακέλου στο ΙΔΙΟ παράθυρο.

Link to comment
Share on other sites

εχμ καταλαβες λαθος :)

δεν εχουν αλλαξει τα ονοματα αλλα το open και το explore .... τα ονοματα ειναι μια χαρα :)

επισης για το ανοιγμα οπως ειπα ξανα δεν εχει αλλαξει. Δηλαδη η επιλογη παραμενει να ανοιγει στο ιδιο παραθυρο... κοινως κατι αλλο παιζει κ δεν καταλαβαινω τι ...

Βεβαια προβλημα δεν εχει κανενας υπολογιστης αλλα μου κανει εντυπωση ....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.