Jump to content



TA'ΠΑΙΞΕ ΤΟ VAPOCHILL!!!


nanopoulo

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από greekfragma

κοιτα να δεις μυτη ο ατιμος.....:p

Η αλήθεια είναι οτι μόνο και μόνο που είδα MPC-04 πάνω στο case εμένα μου μύρισε Κοπρίτης. Λες να πρόκειται για clopyright? :p

Το αρχικό project ήταν πολύ προσεγμένο μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια (βαθή, κοπές, βίδες, αξεσουάρ κλπ). Εδώ έχουμε μονο λίγες φωτο από το εξωτερικό (πχ εκείνο το ματσαβιόλι που καταλήγει το d-sub καλώδιο στο δεξί μέρος τι είναι άραγες; )

Φίλε nanopoulo εύχομαι καλά κλόκια τώρα και να ευχαριστηθείς το vapo σου! Α, βάλε και καμιά μεγαλύτερη φωτό (και από το εσωτερκό).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Αφου φωναζει απο μακρια ρε παιδες "By κοπριτης" :hehe:

Για αλλη μια φορα αψογη δουλεια ! :T:

Πριν λιγο καιρο που τα λεγαμε με τον Κοπριτη απο κοντα τον ρωτησα γιατι δεν ποσταρει εικονες απο το MPC-01, και μου ειπε οτι δεν το εχει τελειωσει ακομα :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά μεγαλύτερες foto δεν μπορούσα να βάλω γιατί δεν μου επιτρέπει το σύστημα.

Οσο για τα εξωτερικά καλώδια που ρωτήσατε, να διευκλρινήσω ότι δίπλα στο τηλέφωνο εξωτερικά είναι το control της creative.....και το τηλέφωνο...όχι δεν λειτουργεί...μας το κόψανε!!!

Link to comment
Share on other sites

OMG!Φοβερό..:worship: :worship: :banging: Ο κοπρίτης το 'φτιαξε;(πάντως τώρα τελευταία έχω δεί πολλά κουτιά mpc σαν και αυτό του κοπρίτη..ο ΄μαστορας τα 'φτιαξε κ αυτά η είδαν κάποιοι το thread και θυμηθήκαν το <<τα πτυχία copies κτώνται>>:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.