Jump to content



Αποθηκευση flash video.


_M3XiCaN*_

Recommended Posts

Παιδια υπαρχει καποιος τροπος να αποθηκευσω στο pc(να κατεβασω ουσιαστηκα),απο ιστοσελιδες,τα video σε μορφη flash??(αυτα που παιζουν με το macromedia flash player),πχ οπως αυτα στο www.youtube.com

Οποιος γνωριζει ας απαντησει,plzzz!!!

Link to comment
Share on other sites

Όπως σου είπε και ο polonos, με το Video downloader, θα εμφανιστεί κάτω δεξιά ένα τετραγωνάκι. Στη σελίδα με το video, θα το αφήσεις να παίξει και θα κάνεις διπλό click στο τετραγωνάκι. Θα σου πετάξει link για να το κατεβάσεις (εδώ μπορείς και να κλείσεις το video). Μόλις κατέβει, μετονόμασέ το σε .flv και παίξτο με flv player.

Yπάρχουν και μετατροπείς από flv σε avi, αν δε σε βολεύει αυτό το format.

Υπάρχει και άλλος τρόπος, μέσω του keepvid.com, που είναι πρακτικά, το ίδιο πράγμα.

’σχετο, αλλά ψάξε για->o panisxyros megistanas twn ninja dolofwnwn και πες μου τη γνώμη σου...δεν είναι απίστευτο greek-trash trailer;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cool11

Αν μπορουσε κανεις να μου πει πως να κατεβασω απο εδω, θα του ημουν υποχρεος.

http://menoumeellada.ert.gr/

Εχω δοκιμασει ...ΤΑ ΠΑΝΤΑ!

Στην περίπτωσή σου δυστυχώς δεν βοηθάει....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cool11 [Χθες, στις 23:08]

Αν μπορουσε κανεις να μου πει πως να κατεβασω απο εδω, θα του ημουν υποχρεος.

http://menoumeellada.ert.gr/

Εχω δοκιμασει ...ΤΑ ΠΑΝΤΑ!

ΤΑ ΠΑΝΤΑ??? lol :)

Δεξί κλικ properties και αντιγράφεις το λινκ από το βιντεάκι...

Link to comment
Share on other sites

Καλα, λες να μην το δοκιμασα? Δηλαδη σε εσενα παιζει? Σε μενα παντως οχι. Ουτε ετσι, ουτε αντιγραφοντας το λινκ(βγαζοντας τα περι javascript) στον download manager μου.

Δεν μπορει, καποιος τροπος θα υπαρχει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.