Jump to content



Ασυμβατοτητα 8800gtx και p5wdh Dlx...


harrybani

Recommended Posts

καλησπερα και χρονια πολλα κιολας:)Λοιπον κατευθειαν στο ψητο,ανοιγει το μηχανημα κ αρκετες εως πολλες φορες η οθονη δεν αναβει(dvi cable).Το προβλημα ειναι τσεκαρισμενο κ απο αλλους κ ειναι γνωστο αυτο http://vip.asus.com/forum/view.aspx?id=20061218112408078&board_id=1&model=P5W+DH+Deluxe&page=1&SLanguage=en-us Και ρωτω εγω τωρα,ειμαστε σοβαροι;Ποσος καιρος θα περασει για να λυθει;Θα κανω rma την μητρικη,απλως το εγραψα για να ξερεται τι συμβαινει κ να προσεχετε.Κ παλι χρονια πολλα;)

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δοκιμασει να παιξεις με τις ρυθμισεις που εχει για το PCIe στο BIOS κατω απο τα memory timings?

Aπο περιεργια ρωταω εγω ATi εχω στην P5W DH αλλα καλα θα κανεις να της κανεις RMA αν περιμενεις απο την Αsus να το λυσει σωθηκες......

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχω δοκιμασει αλλα τιποτα...Περιμενω μια σοβαρη μητρικη να βγει για να παρω και αν δεν εχει λυση μεχρι τοτε η asus το προβλημα εκεινη θα χασει:TD: Η ειρωνεια ειναι οτι με τους hacked drivers και τις 7900gtx σε sli επαιζε μια χαρα.....:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.