Jump to content



BSOD & nv4_disp.dll


carlitofj

Recommended Posts

Λοιπόν παίδες διαβάστε προσεκτικά!! Όταν παίζω "age of empires 3 the warchiefs" και μόνο σε αυτό το παιχνίδι το pc κρασαρει και παίρνω μια ωραιότατη BSOD την οποία σας παραθέτω από κάτω:

img0061ob3.th.jpg

Αυτό το πρόβλημα το έχω μόνο σε αυτό το παιχνίδι και πουθενά αλλού.Ξέρετε τι μπορεί να φταίει?Παιδιά βοηθήστε έχω απελπιστεί!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Jaco [Σήμερα, στις 06:53]

http://forum.agecommunity.com/ibb/posts.aspx?postID=388376

Αυτός βρήκε λύση...

Θα το κοιταξω και αυτο αλλα δν νομιζω.Δν ειχε το ιδιο προβλημα με εμενα.Btw σε μενα τυχαινει και το κανει σε αυτο το game!Σε αλλους το κανει σε αλλα παιχνιδια!Ειναι καποιο προβλημα της καρτας γραφικων και των drivers που δυστυχως υπαρχει εδω και καιρο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από giorgos th. [Σήμερα, στις 23:54]

ποιους οδηγους εχεις?

93.71 τους πιο καινουριους.Τωρα εχω μεγαλυτερο προβλημα απ'οτι ειχα με τους πιο παλιους(91.47).Το κανει σχεδον κατευθειαν.Ενω παλιοτερα μου το εκανα ανα διαστηματα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από giorgos th. [Σήμερα, στις 00:02]

με ΟΛΕΣ δοκιμες που εχω κανει κατεληξα και φοραω τους 84.21.

απο τοτε ουτε το παραμικρο προβλημα..

Και εγω με παλιοτερους δν ειχα προβλημα.Θα βαλω τους 84.21 κ θα ενημερωσω!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lord [Σήμερα, στις 13:12]

Να κάνεις κάνα update το παιχνίδι μήπως .

Μπας και στρώσει

Το παιχνιδι ειναι ετσι και αλλιως up to date γιατι το παιζω Online!Οποτε αναγκαστικα μπαινουν ολα τα patches.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.