Jump to content



GEFORCE 8800GTS Twintech Graphics Review By Leo S. Smith


Leo_S_Smith

Recommended Posts

αντιμετοπισα καποια προβληματακια ασυμβατοτητας παιχνιδιων με τους drivers οπως το riddick το οποιο crashare και στο company of heroes μερηκες σταματαγε να αποκρινετε το συστημα αλλα μαλλον απο psu ηταν αυτο.

Link to comment
Share on other sites

τι psu εχεις?αυτοι οι drivers...... :/ :/ αμα εχεις ορεξη...... lol λεμε τωρα....γιατι με εχει πιασει το benchiko μ ....βαλε ρευμα στην καρτουλα κ χωσε..... :D :D :D (μην σε βαλω να βγεις σε κανα μπαλκονι εξω για χαμηλες θερμοκρασιες.....)!σκεφτεσε να αλλαξεις τπτ στην ψυξη?δεν νομιζω να εχεις αναγκη ακομη.....!Α!εγω την στιγμη που εβαλα την X1900GT στο pc μου με κουτι το heroichi πιστευω ειχα προβ με το αερα μεσα....η καρτα ητανε μεγαλη και ο αερας που μπαινει εγκλοβιζεται απο κατω απο την καρτα :S ( ειναι και ι asrock Που εχει ψηλα την pci-e....) !φανταζομαι εσυ με την 8800 σου ειναι πολυ μεγαλη καρτουλα....!ειναι ευκολο να βγαλεις μια φωτο το pc απο το πλαι να φαινετε η καρτα?

Link to comment
Share on other sites

sorry που θα στο πω......αλλα το πιστευω........εμενα το 480 δεν με εφτασε :S φαντασου εσενα με το τερας........!κανε ο,τι μπορεις με αυτο....βγαλε και περιτα πραγματα οσα μπορεις.....για το bench μονο ετσι.....και δωσε :D καλα ρολογια και παλι :)

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερουσα παρουσιαση αλλα πειτε με παραξενο.....γιατι μου θυμιζει αναγνωση διαφημιστικου φυλλαδιου?

Επισης,για πιο λογο full retail κομματι και καλυπτεται απο 2 ετη εγγυηση αντι για 3?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.