Jump to content



mini review samsung 215tw


morfeas-dsl-

Recommended Posts

Δυστυχως ναι. Η αλλη λυση που προτιμω εγω ειναι να στελνω την εικονα στην τηλεοραση ωστε να εχω καλυτερο οπτικο αποτελεσμα. Ομως κατι τετοιο δεν ειναι ευκολο σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από kender [14-01-2007 14:25]

Στο source δεν είδες αυτό το τρελό input lag για το οποίο κράζουνε την οθόνη?

[κακια mode on] αφου βλεπεις πως ο ανθρωπος παιζει cs source, που να καταλαβαινει απο ghosting και input lag ? :p [κακια mode off]

Ghosting εχω δει και σε 8ms LCD ( NEC 1970gx , παρα πολυ καλη κατα τα αλλα ) και σε 2ms ( samsung 931c ) αμα κοιτας σωστα σε οποιαδηποτε LCD βρισκεις,αν ομως δεν παιζεις πραγματικα γρηγορα fps και RTS ( το CSS μπροστα σε quake 3 cpma ειναι πιο αργο και απτον θανατο ) δεν εχεις προβλημα, οσο για το input lag το χαμηλοτερο που μπορεις να εχεις σε lcd ειναι κοντα στα 10-12ms ( σε μια οθονη οπως η viewsonic vx922 ) το αν το αντιλαμβανεσαι ή οχι εξαρταται απο πολλα πραγματα ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.