Jump to content



χ1950προ


jayfrog

Recommended Posts

Στο manual γραφεί ότι χρειάζεται 450 βαττ στο 3d mark 05 πρέπει να βγάζει από 6000 - 8240 και πάνω ενώ σε μένα βγάζει 4454 μετά βίας και δεν είναι σταθερή γιατί το σύστημα παγώνει μερικές φορές και έχει κάποια κολλήματα τα οποία δεν τα είχα με την 9600χτ λογικό είναι??

για να μην τρελαθείτε κιόλας

Link to comment
Share on other sites

Έβαλες τελευταίους drivers από ATI? Πρόσφατα, σε Shaphire 1650Pro είχα παρόμοια συμπεριφορά με τους drivers της κάρτας. Μόλις έβαλα από ATI ...κελάηδησε! Είναι καινούργιο μηχάνημα ή αναβάθμιση σε παλιό? AGP ή PCIe? Μάρκα κάρτας?

Τα watt γιατί τα αναφέρεις? Στη δική μου MSI RX1950Pro 256MB λέει για 350Watt. Τα 450 μου φαίνονται πολλά εκτός κι αν κάνεις o/c. Σε Core2Duo με τέτοια κάρτα δύσκολα θα τραβήξεις πάνω από 350watt, πάντα χωρίς o/c. Εξάλου, ένα από τα καλά του 1950Pro (έναντι προηγούμενων GPU (π.χ. 1900), είναι οι μικρότερες απαιτήσεις σε ενέργεια.

Link to comment
Share on other sites

έχω P4 2.53 1GB RAM 400 80GB WD MOBOS ASHROCK δεν θυμάμαι μοντέλο γιατι δεν έχω το μηχάνημα εδω ειναι η gecube x1950pro agp kai to vsync ειναι οff και πιο συγκεκριμένα στο LOTR: battle for middle earth 2 δεν επρεπε να πεφτει κάτω απο 25 καρέ ενω σε μενα μεχρι και 8 πηγε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.