Jump to content


Αποριες περι windows VISTA


CyBeR_JiM

Recommended Posts

παιδια εχω την εξης ερωτηση να κανω...

εγω σαν χρηστης θελω να εκμεταλευτω ολεσ τισ λειτουργιεσ του νεου OS αλλα δεν με ενδιαφερει καθολου το γραφικο κομματι.. και ιδιο apperance με τα xp να εχω δεν με πειραζει... μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να απενεργοποιησω οτι μπορω ωστε να εχω το μικροτερο δυνατο overload απο το OS ???

ευχαριστω εκ των προτερων...:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Η επιλογή aerocool είναι νομίζω απενεργοποιήσιμη, δεν ξέρω ακριβώς. Όμως έτσι και αλλιώς πέρα απο το γραφικό κομμάτι τα vista "γονατίζουν" άλλους πόρους όπως ram και επεξεργαστική ισχύ (αν εξερέσουμε και τα 4gb στον σκληρό). Θα σου πρότεινα να τα κατεβάσεις τα beta και να τα τρέξεις να δεις ο ο ιδιος τι παίζεις τόσο με το aerocool όσο και με το εργονομικό-πρακτικο μέρος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από disssconected

Η επιλογή aerocool είναι νομίζω απενεργοποιήσιμη, δεν ξέρω ακριβώς. Όμως έτσι και αλλιώς πέρα απο το γραφικό κομμάτι τα vista "γονατίζουν" άλλους πόρους όπως ram και επεξεργαστική ισχύ (αν εξερέσουμε και τα 4gb στον σκληρό). Θα σου πρότεινα να τα κατεβάσεις τα beta και να τα τρέξεις να δεις ο ο ιδιος τι παίζεις τόσο με το aerocool όσο και με το εργονομικό-πρακτικο μέρος.

Όχι Aerocool βρε! Aero λέγεται! Aerocool είναι άλλο... http://www.aerocool.us/ :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CyBeR_JiM [Σήμερα, στις 18:27]

τα vista home εχουν ομως ολεσ τισ αλλες λειτουργιες που εχουν και τα ultimate???

Ξεκίνα από εδώ και δες στις λεπτομέριες (Details) κάθε έκδοσης για να βρεις αυτή που σε καλύπτει. Η Home Premium μοιάζει να έχει αυτά που ζητάς ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.