Jump to content



Windows Media Player 11 ΠΑΝΙΚΟΣ !! ?


overvolt

Recommended Posts

Μολις έβαλα το Windows Media Player 11..

Και την αλλη μερα το πρωι έμαθα απο τοπικό κομπιουτεραδικο , οτι το συγκεκριμένο προγραμα έδρασε λεει απο μόνο του και έσβησε αρχεία Mp3 από μηχάνημα... με το ετσι θελω... ως μη επιτρεπτό υλικό !!!

Να τα κάνω απάνω μου ? η μου πούλησαν παραμύθι ?

Για καλό και για κακό... γύρισα με το System Restore , πίσω στον Windows Media Player 9

Τι γίνετε επεσα θύμα ράδιο-αρβύλας ?

Γαμ#το.. ειναι σοβαρό το άτομο που μου το είπε !!

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομιζω να ειναι και πολυ σοβαρος:p :p :p :p :p

μετα απο τοσα φορματ και τοσες εγκαταστασεις του συγκεκριμενου προγραμματος δεν εχω χασει ουτε ενα μπ3 αρα μαλλον ειναι ραδιο αρβιλαρα αυτο που σου ειπαν...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από overvolt [Σήμερα, στις 22:34]

Μολις έβαλα το Windows Media Player 11..

Και την αλλη μερα το πρωι έμαθα απο τοπικό κομπιουτεραδικο , οτι το συγκεκριμένο προγραμα έδρασε λεει απο μόνο του και έσβησε αρχεία Mp3 από μηχάνημα... με το ετσι θελω... ως μη επιτρεπτό υλικό !!!

Να τα κάνω απάνω μου ? η μου πούλησαν παραμύθι ?

Για καλό και για κακό... γύρισα με το System Restore , πίσω στον Windows Media Player 9

Τι γίνετε επεσα θύμα ράδιο-αρβύλας ?

Γαμ#το.. ειναι σοβαρό το άτομο που μου το είπε !!

Για πες πιο είναι το γνωστό κομπιουτεράδικο να ξέρω να μην ξανά πάω...Θέλω να μάθω.

?????

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει αυτό

Αυτό ομώς που ισχύει είναι όταν σου στέλνουν ενα Mp3-Wmv μέσω messenger τοτε

σου βγάζει ενα μύνημα λέγοντας σου οτι ίσως το αρχείο είναι επικύνδινο για τον υπολογιστή σου και στο σβήνει αυτόματα..είναι λίγο σπαστικό

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από angelos [Σήμερα, στις 00:11]

Δεν ισχύει αυτό

Αυτό ομώς που ισχύει είναι όταν σου στέλνουν ενα Mp3-Wmv μέσω messenger τοτε

σου βγάζει ενα μύνημα λέγοντας σου οτι ίσως το αρχείο είναι επικύνδινο για τον υπολογιστή σου και στο σβήνει αυτόματα..είναι λίγο σπαστικό

Σε εμένα δεν το κάνει ούτε αυτό..:)

Link to comment
Share on other sites

Φιλέ πολύ ωραίο το αστείο! Όταν θα ξαναπάς στο εν λόγω μαγαζί και μιλήσεις με τον ίδιο υπάλληλο, ηχογράφησε την συνομιλία σας και ανέβασε την στο forum να την ακούσουν όλοι...

Έχουμε ανάγκη από καλά ανέκδοτα...

Επανεγκατέστησε το wmp 11 και κάνε την δουλειά σου ανεπηρέαστος!

Link to comment
Share on other sites

Για να μην κάνω άλλο thread, έχω ένα πρόβλημα στο WMP11 δεν μου εμφανίζει το Miniplayer στην γραμμή εργασιών όταν κάνω ελαχιστοποιήση τον media player και ενώ έχω διαλέξει απο τις Γραμμές εργαλείων το "Windows Meida Player". Ούτε με reinstall διορθώθηκε το πρόβλημα. Στον WMP10 μου το εμφανιζε..:mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen Η ψήφος μου πάει εδώ. Πολλοί την πατήσανε έτσι, το ίδιο feature υπάρχει και στο iTunes ;)

Αρχική απάντηση από asikamin

b)delete ---> from library only or --------> from library and my computer

Tην πάτησα εγώ(δηλαδή ο αδερφός μου την έκανε τη ...) έτσι και μάλιστα στο wmp 8.

Απο τότε η πρώτη κίνηση που κάνω σε κάθε νέα εκδοσή και στην 11 είναι η απενεργοποίηση της επιλογής αυτής

Μια χαρά είναι η 11

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.