Jump to content



Black ICE GT Xtreme 480 σε Stacker 830


xrist

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply
το 12ρι που κρεμεται στεκεται εκει δε κολλαει με το συνολο , νομιζω ενα απο τα γνωστα τριφτηρια τυριου θα ηταν πιο ομορφο :D

ίσως έχεις δίκιο... αλλά κάνουν και φασαρία τα μικρά

Link to comment
Share on other sites

οντως ο τριφτης στο 70% δεν ακουγεται κα8ολου και απο αποψη εμφανησης ειναι καλυτερος.

Απο αποψης ψυξης δεν ξερω αν εχει διαφορα απο τον 12αρη (αν ειναι χειροτερα δλδ)

Μπορεις επισης να δοκιμασεις (κα8αρα για αισ8ητικους λογους) 2 φουρφουρια απο στοκ Α64 που ειναι και low profile.Ισως το οπτικο αποτελεσμα να ειναι καλυτερο απο τον 12αρη

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Επειδή κάποιοι ξένοι που είδαν το video στο youtube ήθελαν να μάθουν πως στήριξα το fan στις μνήμες και chipset βάζω δυο photo για να τις βλέπουν εδώ αφού έχω βάλει το link αυτού του θέματος στα details.

IMGP1026.jpg

IMGP1025.jpg

Link to comment
Share on other sites

:erschreckt016:

ΟΚ θα το δω

Χρησταρα απο που αγορασες το τανκ για την υδροψυξη,εγω δεν καταφερα να το βρω και ειμαι με ενα κουτι νεσκαφε:rauch007: ,αν μπορεις να μου δωσεις πληροφοριες.ετοιμαζω νεο συστημα και θελω να γινει περιποιημενη δουλεια:o

Link to comment
Share on other sites

:erschreckt016:

Χρησταρα απο που αγορασες το τανκ για την υδροψυξη,εγω δεν καταφερα να το βρω και ειμαι με ενα κουτι νεσκαφε:rauch007: ,αν μπορεις να μου δωσεις πληροφοριες.ετοιμαζω νεο συστημα και θελω να γινει περιποιημενη δουλεια:o

Δεν ξέρω αν ο Μιχάλης έχει ακόμη αυτό το τανκ αλλά υπάρχουν και άλλα που κάνουν την ιδία δουλειά http://xtremeshop.com.gr/catalog/index.php?cPath=21_26_41

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Η υδροψυξη μου έφτασε! Όπου να ΄ναι θα κόψω το κουτί μου όπως στο post για την τακτοποίηση καλωδίων αλλά και όπως δίχνει εδώ για να χωρέσει το ψυγείο μου. Το θέμα είναι πως δεν μπορώ να καταλάβω πως έχεις βάλει εκεεί τους σκληρούς δίσκους!!!

Να κόψω το κουτί από μπροστά; και μετα πως να στερεώσω τους δισκους;

dsc01661ct1.jpg

dsc01663hd6.jpg

dsc01664la3.jpg

Να κόψω εδώ;

dsc01664v2sw8.jpg

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

μην φοβάσε δεν πρόκειτε να το κόψω εγώ αλλά ενας αλουμινάς φίλος του πατέρα μου.\

το θέμα είναι πως δεν κατάλαβα πως έβαλες τους σκληρούς..που μπορώ να βρω τα εξαρτήματα που χρησιμοποίησες(τα σιδεράκια και τα παξιμάδια);

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.