Jump to content



wide screen με έμφαση στην απεικόνηση χρωμάτων


nkoumo

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από darkCount [Σήμερα, στις 09:53]

Και τι θα κερδίσω αν σε κάνω μπάνιο εκτός απο καθαρά greeklish?????

Θα το εκτιμούσα βεβαίως βεβαίως αν τα διόρθωνες;)

Επειδή είσαι πολύ λάθος( όχι στο συγκεκριμένο ποστ που quotαρω. Στα τελευταία σου ποστ όμως) και επειδή είμαι αντιδραστικό στοιχείο θα σου κάνω τη χάρη να απαντήσω.

Αν προσέξεις την ημερομηνία που έγινε το πόστ και ψάξεις για άλλα μου πόστ την ίδια μέρα ή σε κοντινή περίοδο θα δείς οτι έχω γράψει οτι είχα πρόβλημα με τα ελληνικά στο πισι και οτι θα το διορθώσω με την πρώτη ευκαιρία. Θα μου πείς στα παπάρια σου είσαι υποχρεωμένος να το κάνεις? ΟΧΙ βέβαια και λογικό.

Θα μπορούσες όμως αντί να το παίξεις εξυπνάδας και ποστάρεις σε ένα thread που δεν έχεις ξαναποστάρει κάτι σχετικό, οπότε λογικά δεν το παρακολουθούσες, μια παπαριά απλά και μόνο για να μου την πείς απο την προηγούμενη "παρεξηγησή" μας που πάλι πέταξες παπαριά νομίζοντας οτι είμαι άλλος (και ντάξει δεν πειράζει δεν έδωσα σημασία. Λάθη είμαστε ανθρώπους κάνουμε), να το διορθώσεις και να κάνεις τουμπεκί όπως έχεις κάνει πάμπολες φορές σε πόστ αλλων. Στην τελική μπορούσες να στείλεις ένα pm και να μου ζητήσεις ευγενικά να το αλλάξω για να γίνεις και πάραδειγμα προς μίμηση και να μην μπορώ να σου πω και τίποτα. Εφόσον όμως προτιμάς διαμάχη public its ok with me.

Αν προσέξεις έχω editaρει όσα μηνύματα είχα γράψει σε αγγλικά στο thread με το R600. Όμως επειδή ξέχασα ένα στο παρόν thread έπρεπε να μου την πείς. Ε κάνε με ένα μπαν αφού το ξέρω οτι το θές να νιώσεις άντρας να σου δώσω και το βραβείο, το γνωστό, της ανοικτής παλάμης.

τώρα ο φίλτατος dubber που δεν έχω τπτ μαζί του αυτό που έγραψε το έγραψε για εξυπνάδα θα του έλεγα το εξής. Εσύ τι πετάγεσαι μωρή τσουτσού? Συμπαράσταση στον μοδεράτωρα? Θα ανέβεις gredits?

Αν πάλι αυτό που έγραψε πραγματικά το έγραψε επειδή δεν κατάλαβε ζητώ συγνώμη για το παραπάνω σχόλιο και ξεκαθαρίζω οτι το pano εννοώ "και πάνω" ακα as-ips και οτιδήποτε νέο και βελτιωμένο βγαίνει.

Καλή μας μέρα και η γλώσσα λύθηκε σήμερα γιατί νομίζουν μερικοί οτι έχουν ένα @ρχίδι παραπάνω απο εμάς.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει φίλε...τι να σου πω. Είσαι φάουλ όλα για όλα. Καταρχήν καμία όρεξη δεν είχα να στην πω σε φάση σπόντα απο άλλο θρέντ όπως λανθασμένα νομίζεις. Επίσης αν δεις ημερομηνίες και ώρες θα καταλάβεις οτι το παρόν προηγείται του άλλου. ’ρα είσαι καραάκυρος.

Επίσης σχετικά με το άλλο θρέντ ότι σου έγραψα ισχύει πλήν του κομματιού οτι πετάγεσαι σαν τσουτσου και σχολιάζεις....Κάτι για το οποίο αναγνώρισα ότι έκανα λάθος και σου ζήτησα συγνώμη δημόσια. Θα μπορούσα κάλιστα να μην ζητήσω συγνώμη και να το αφήσω εκει. Ούτε που θα το καταλάβαινες ούτε εσύ ούτε κανένας. Δεν το άφησα...

Στο συγκεκριμένο θέμα δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο άρπαξες και βρίζεις όποιον βρεις μπροστά σου. Εντελώς φιλικά και με τον καλύτερο τρόπο σου μιλάω θέλωντας να επαναρθώσω για "πριν" που σε αδίκησα.

Και τέλος το μπανάκι μέχρι την επόμενη βδομάδα θα το φας γιατι απο όσο γράφεις πρέπει να έχεις κάποιο κόμπλεξ σίγουρα. Τι αηδίες λες για παραπανίσια @ρχίδια και την λες στον dubber και credits και λοιπές αηδίες.

Όταν ηρεμήσεις με το καλό πολύ ευχαρίστως να το συζητήσουμε το θέμα σε πμ και ελπίζω να σου δώσω να καταλάβεις ότι καμία πρόθεση δεν είχα να σε πικάρω ούτε και τίποτα εναντίον σου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.