Jump to content



Κάρτα γραφικών στο Slave PCI-e!


unreal

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά!

Πριν λίγο καιρό αγόρασα μια Abit IN9 με το 680i!

Ακόμα δεν έχω τροφοδοτικό οπότε δεν μπορώ να την τεστάρω!

Θέλω να ρωτήσω .. αν βάλω την κάρτα γραφικών στο SLAVE PCI-e x16 η κάρτα θα λειτουργεί σωστά? Θα μου πείτε τώρα.. «όταν πάρεις τροφοδοτικό και το συνδέσεις μόνος σου θα το μάθεις» Αμ έλα που δεν είναι τόσο απλά τα πράματα! :p.

Οπότε.. ξέρετε αν θα λειτουργήσει? Το 680i είναι φτιαγμένο να λειτουργεί με μόνο μια κάρτα στο SLAVE PCI-e? ’λλες μητρικές με το ίδιο chipset λειτουργούν?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις σας!!!

Hellhammer: γιατί έτσι με βολεύει ώστε να μην χάσω πολλές PCI-e λόγω του ότι θέλω να αγοράσω ένα μάτσο.. μεγαλούτσικες ψήκτρες!

Όσο για εσένα DJ Alex.. μάθε πρώτα ορθογραφία και μετά έλα να μου πεις RTFM μπετόβλακα! Αφού είσαι άμπαλος και άσχετος μην γίνεσαι και άλλο ρεζίλη!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unreal

Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις σας!!!

Hellhammer: γιατί έτσι με βολεύει ώστε να μην χάσω πολλές PCI-e λόγω του ότι θέλω να αγοράσω ένα μάτσο.. μεγαλούτσικες ψήκτρες!

Όσο για εσένα DJ Alex.. μάθε πρώτα ορθογραφία και μετά έλα να μου πεις RTFM μπετόβλακα! Αφού είσαι άμπαλος και άσχετος μην γίνεσαι και άλλο ρεζίλη!

απαντηση στο προβλημα σου εγω σου εδοσα εσυ ομως οχι μαθε να μηλας καλητερα και ειδικα σε καπιον που δεν ξερεις

Link to comment
Share on other sites

επειδη μου μυριζει οτι κοβεσαι για αποδοση,νομιζω καπου στο μανουαλ της μητρικης μου ειχα διαβασει οτι παιζει καλυτερη αποδοση αν βαλεις την μονη καρτα στην μαστερ pci-e .

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου όπου και να βάλεις την κάρτα σου θα παίξει κανονικά

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

που πας ρε ΑΜΠΑΛΕ

διαβασε και κανα Manual ακομα και να μην ξερω το μομπο me 1 λεπτο στο Manual το βρησκει και ο πιο ασχαιτος

rtfm NOOB:banging: :banging: :banging:

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

απαντηση στο προβλημα σου εγω σου εδοσα εσυ ομως οχι μαθε να μηλας καλητερα και ειδικα σε καπιον που δεν ξερεις

ΕΛΕΟC....

Μερικοί θα έπρεπε να ντρέπονται εδω πέρα....

Κατάλαβες τι είπες?ελεος ρε φίλε...καλύτερα να μασας παρα να μιλας

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Expert

Φιλε μου όπου και να βάλεις την κάρτα σου θα παίξει κανονικά

ΕΛΕΟC....

Μερικοί θα έπρεπε να ντρέπονται εδω πέρα....

Κατάλαβες τι είπες?ελεος ρε φίλε...καλύτερα να μασας παρα να μιλας

ας διαβαζες πρωτα εδω για να καταλαβενες γιατι ειναι ετσι η συμπεριφορα μου

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=35427&perpage=&pagenumber=2

Link to comment
Share on other sites

Δεν με αφορά και δεν με νοιάζει τι έγινε σε άλλο θρεντ...μπορουσες πολυ απλα αν ηθελες να πατησεις το κουμπάκι αναφορα στον διαχειριστή και ας μην απάνταγες....

Το θέμα είναι ότι στην προκειμένη χαλάς αυτό εδώ το θρέντ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.