Jump to content



Asus P5W DH Dexluxe πρόβλημα


Lordosss

Recommended Posts

αλλαξε στο BIOS το Enhanced σε Compatible στο μενου με τις επιλογες για IDE-SATA. Το προβλημα αυτο το εχω συναντησει και εγω σε πολλες ASUS και εχει να κανει με την αναγνωριση συσκευων κατα το ΒΟΟΤ οποτε πειραξε λιγο τις επιλογες και λογικα θα φτιαξει. Επισης στο ιδιο μενου εχει και ενα detection delay το οποιο ειναι καπου στα 35 δευτερολεπτα αυτο βαλτο στο 0.

Link to comment
Share on other sites

striker 680i? αν εννοεις αυτό δυστυχώς αποδείχθηκε οτι έχεις δίκιο αλλα δυστηχώς το budget πήγαινε ψηλά...(τώρα θα μου πεις κάτσε ταλαιπωρήσου). το οτι θεωρώ τη γνώμη σου βαρυσήμαντη και πάντα τη λαμβάνω υπόψιν μου δεν αλλάζει. :)

Link to comment
Share on other sites

paidia tha sas koufanw....loipon afto poy ekane to "conflict" einai to 3 pin pou exei h mitriki gia ta fan.... Sigekrimena konta sto heatpipe kai katw apo to CPU socket exei 2 3pin dektes.... Ekei eixa sindesei 2 fanakia... Otan ta ebgala bainei kanonika xwris kamia kathisterisi.... ta ebala se alla 3 pin dektes k palio mia xara... ta ebala k pali sta prwta 3pin k pali kollage!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.