Jump to content



Yπαρχει κανεις που να εχει βαλει τα vista και να δουλευουν ολα καλα τελικα?


Fireman74

Recommended Posts

Οποιον και να εχω ρωτησει μεχρι τωρα μου λεει τα ιδια,δεν δουλευει το ενα, δεν δουλευει το αλλο,υπαρχει καποιος φιλος που να εχει περασει τα vista και να ειναι ευχαριστημενος?Θελω τη γνωμη σας για να δω τελικα αν αξιζει και αν τελικα μπορω να κανω την αναβαθμιση!!!:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Έχω όλα αυτά που λέει η υπογραφή μου κι επιπλέον Saitek Joystick, PDA, MGE ups, HP εκτυπωτή και δουλεύουν όλα τέλεια. Τώρα για προγράμματα που παίζουν κανονικά, δες εδώ: http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=33250

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασες οδηγούς από την Creative και δεν παίζουν? Πήγες να ρυθμίσεις τα ηχεία σου ότι είναι 8 (7.1) ? Έχει και κάποιο διαγνωστικό που παίζουν ένα-ένα τα ηχεία για να δεις αν είναι όλα σωστά. Το έτρεξες?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από x@nD3R

Όλα τα έκανα. Στο διαγνωστικό παίζουν όλα. Μόνο στα mp3 έχω 2.1 ήχο. Στα dvd έχω 7.1

Δοκίμασες να κάνεις configure το wmp???Δες και άλλον player για να είσαι σίγουρος ότι είναι drivers.

Εμένα πέρα από το γεγονώς ότι δεν έμπαιναν πεισματικά οι drivers της κάρτας γραφικών, όλα τα άλλα λειτουργούσαν μια χαρά. Ακόμα και η κάρτα τηλεόρασης αναγνωρίστηκε.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα σχετικά καλά παίζουν αν εξαιρέσεις ότι στην αρχή η π΄ρωτη έκδοση που μου δώσανε να βάλω (enterprise) στην εταιρία που δουλεύω δε κρατούσε το windows locator οπότε domain δεν είχε για μένα και τώρα (business) δεν έχω ήχο ενώ την αναγνώρισε κανονικά την καρτούλα (on board GA 945gmf-rh) απλά μου έχει απενεργοποιημένη τη line out

Link to comment
Share on other sites

Εμενα λειτουργουν ολα πολυ καλα.Μεχρι και το quake4 παιζει,παρολα αυτα που ακουγονταν για τα openGL games.

Απλα εχω προβλημα με το capturing της tv200xp καθως και οτι κρασαρει το radio.

Mειωση στα fps δεν εχω παρατηρησει ως τωρα.

Επισης στο oblivion οι drivers της nvidia δεν μπορουν να επιβαλουν το 4ΑΑ 8ΑF που οριζω κι ετσι εχω σκαλοπατακια.

Link to comment
Share on other sites

εμενα με το πληκτρολογιο της logitech mx900 bluetooth...παιζει προβλημα.

Η audigy 2 zs εχει μονο drivers οχι αpplication.

Τα coolbits για την 8800 δεν δουλευουν.

ασχετο ο IE7 δεν ειναι τοσο λειτουργικος οσο ο παλιος.

Κοινως θελει ακομη πολυ δουλεια για πεις παω σε vista και ειμαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής ελάχιστα πράγματα δε βρίσκω για x64 που βρίσκω για x32. Κι αν κάποιος σκοπεύει να τα βάλει και να μην κάνει fromat μετά από 2-3 μήνες, ας βάλει απευθείας την 64 γιατί μέχρι τότε θα υπάρχουν πιστεύω όλα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.