Jump to content


πρόβλημα με το test drive unlimited


Tony93

Recommended Posts

Καλησπερα

Αγορασα to test drive unlimited σημερα το πρωι. Παω σπιτι ωραια και καλα, το εγκαθιστώ και οταν αρχίζω να παιζω (single player) αρχίζει να κολαει συνέχια ( αρχίζει ολο το gameplay πηγαίνει σπαστα)!?!? Δεν μπορεις να παίξεις με τιποτα. ΠΑΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ γιατι εχω ολα τα requirements και πολυ καλητερα.

π.χ. intel p4 sta 3 ghz, memory 1gb, graphics nvidia 7600gt. ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΚΑΙ ΚΟΛΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. Ειναι παρα πολυ σπαστικο. Και το πηρα και αυθεντικο. Τελος παντων, εχετε καμια ιδεα για το τι να κάνω??? Απο προχθες τα εχω δοκιμάσει ολα. Αν ξερετε κατι παρακαλω παρα πολυ απαντηστε μου.

Ευχαριστω πολυ

:boxed::dots::confused: :turn:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από mech5107 [Σήμερα, στις 22:27]

Γράψε ελληνικά και κατέβασε ανάλυση για να σου παίξει καλά...

P.S. Καλωσόρησες:) .

ευχαριστω πολυ!

Το εκανα. Η αναληση ειναι στο χαμηλότερο σταδιο. 640-780 δεν παει χαμηλότερα αλλα δεν γινετε τιποτα!?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mech5107 [Σήμερα, στις 22:40]

Tί drivers έχεις?

P.S. Αλλάξε και τα παλιά post και το τίτλο στα ελληνικά...

τις καρτας γραφικών τα καινουργια, τωρα τα αλλα δεν ξέρω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mech5107 [Σήμερα, στις 22:45]

Ξαναπέρνα μία όλους τους drivers, αφού βγάλεις τους παλιούς, ρίξε και μια ανασυγκώτηση και τα ξαναλέμε...:D

οκ ευχαριστώ παρα πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός της ανάλυσης, βγάλε όλα τα εφέ! Αν παίξει κανονικά, άρχιζει να τα ξαναβάζεις ένα-ένα μέχρι να δεις που αντέχει η κάρτα! Δεν έχω τη συγκεκριμένη και δεν μπορώ να σε βοηθήσω

παραπάνω. Λογικά σε 1024x768 θα το έχεις το παιχνίδι!

Link to comment
Share on other sites

Τοσοι πολοι το διαβαζετε!
:D Έγραψες.

Αν κατεβάζεις τέρμα την ανάλυση και παλι πηγαίνει σπαστά μπορεί να πάιζει και κάτι με τον επεξεργαστή σου.

Για δες και τις θερμοκρασίες της CPU.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mech5107 [Σήμερα, στις 23:07]

Καλησπέρα φίλε μου,

Sorry που σε ενοχλώ, αλλά μήπως υπάρχει ακόμα το vga block που πούλαγες?

Φιλικά,

Χρήστος

Tι εγινε????? :wassat:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kunoobidi [Σήμερα, στις 23:06]

Εκτός της ανάλυσης, βγάλε όλα τα εφέ! Αν παίξει κανονικά, άρχιζει να τα ξαναβάζεις ένα-ένα μέχρι να δεις που αντέχει η κάρτα! Δεν έχω τη συγκεκριμένη και δεν μπορώ να σε βοηθήσω

παραπάνω. Λογικά σε 1024x768 θα το έχεις το παιχνίδι!

τα εφε ειναι ολα low. H καρτα γραφικών ειναι ολοκαινουργια μιας μερας! Γιαυτο σας λεω, εχω κολλησει τελειως. Μαλλον τελικα θα ειναι ο επεξεργαστης οπως λεει και ο φιλος μου ο Dem. Alla ρε γαμωτο ο επεξεραστης ειναι 7 μηνών p4 sta 3.2ghz.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tony93 [Σήμερα, στις 23:12]

τα εφε ειναι ολα low. H καρτα γραφικών ειναι ολοκαινουργια μιας μερας! Γιαυτο σας λεω, εχω κολλησει τελειως. Μαλλον τελικα θα ειναι ο επεξεργαστης οπως λεει και ο φιλος μου ο Dem. Alla ρε γαμωτο ο επεξεραστης ειναι 7 μηνών p4 sta 3.2ghz.

Κατα αρχήν δεν έχει σημασία πόσο μηνών ειναι.

Δεν είπα οτι φταίει ο επεξεργαστής, αλλα δες και τις θερμοκρασίες μήπως δεν έχει κάτσει καλά η ψύκτρα πάνω και παίζει σε λιγοτερα Mhz για να μην καεί.

Λογικά σε Idle πρεπει να είσαι γύρω στους 45. (Βιοs- Pc Health).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dem [Σήμερα, στις 23:23]

Κατα αρχήν δεν έχει σημασία πόσο μηνών ειναι.

Δεν είπα οτι φταίει ο επεξεργαστής, αλλα δες και τις θερμοκρασίες μήπως δεν έχει κάτσει καλά η ψύκτρα πάνω και παίζει σε λιγοτερα Mhz για να μην καεί.

Λογικά σε Idle πρεπει να είσαι γύρω στους 45. (Βιοs- Pc Health).

απο που μπορώ να δω τις θερμοκρασιες?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.