Jump to content



Ξαφνικο προ(βλημα) με pro(evolution soccer)


fifis

Recommended Posts

Ξαφνικα εχω προβλημα με το pro5, ενω ανοιγει κανονικα και βλεπω ολα τα options, οταν παει να αρχισει ο αγωνας, ειτε τη συνεχεια του σωσμενου πρωταθληματος, ειτε ενα απλο quick match, η οθονη κολλαει... και πρεπει να πατησω το πληκτρο των windows και μεσω task manager να απενεργ/σω το pro...

Χτες ολα ηταν ok.

Δεν εγκατεστησα καποιο προγραμμα εντω μεταξυ.

Εχετε ιδεα τι μπορει να συμβαινει?:wassat: :(

Link to comment
Share on other sites

Γενικά, όταν ένα παιχνίδι κολλάει, crash-άρει (σε πετά στο desktop) κ.λ.τ. περνάς τελευταίους drivers για την κάρτα γραφικών και το τελευταίο patch. Επειδή, όμως, όπως προανέφερες, παρουσίασε ξαφνικά το παραπάνω πρόβλημα, ίσως να είναι και πρόβλημα το windows (από τη στιγμή που τα εγκαθιστάς, αποσυντίθονται διαρκώς :) )!

Link to comment
Share on other sites

κατι παρομοιο μου ειχε συμβει και μενα...επειδη ειχα σωσει πολλα οταν πηγαινα στο formation και μετα παταγα να αρχισει ο αγωνας κρασαρε ολο το pc!! ισως σου ακουγεται λιγο ακυρο αλλα δοκιμασε να σβησεις τα περισσοτερα replay που εχεις σωμενα....εγω αυτο εκανα και μετα δεν κρασαρε το συστημα.....κουλο μεν, αποτελεσματικο(τουλαχιστον σε μενα) δε...;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n [Σήμερα, στις 05:25]

κατι παρομοιο μου ειχε συμβει και μενα...επειδη ειχα σωσει πολλα οταν πηγαινα στο formation και μετα παταγα να αρχισει ο αγωνας κρασαρε ολο το pc!! ισως σου ακουγεται λιγο ακυρο αλλα δοκιμασε να σβησεις τα περισσοτερα replay που εχεις σωμενα....εγω αυτο εκανα και μετα δεν κρασαρε το συστημα.....κουλο μεν, αποτελεσματικο(τουλαχιστον σε μενα) δε...;)

Σωστός. Βρες το φάκελο με τα saves και άδειασε το. Εγώ τα πήρα και τα έβαλα σε κάποιο άλλο φάκελο έτσι ώστε αν κάποια στιγμή θελήσω να τα ξαναδώ. Είναι αμαρτία να σβήνουμε γκολ :)

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εχετε δικιο παιδια, πρεπει να φταιει, τωρα που το σκεφτομαι, το οτι τη τελευταια φορα εσωσα πολλα replays.

Ωστοσο, δε βλεπω να υπαρχει φακελος saves.

Ο φακελος dat εχει μεσα 5 αρχεια, αφαιρεσα τα 3 απο απ αυτα ενα-ενα(τα δυο αναφερουν "sound" στο τιτλο) χωρις αποτελεσμα.

Μπορουμε να σβησουμε τα saves των γκολς ΜΕΣΑ απ το παιχνιδι? Υπαρχει καποιο σχετικο option?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fifis

Μαλλον εχετε δικιο παιδια, πρεπει να φταιει, τωρα που το σκεφτομαι, το οτι τη τελευταια φορα εσωσα πολλα replays.

Ωστοσο, δε βλεπω να υπαρχει φακελος saves.

Ο φακελος dat εχει μεσα 5 αρχεια, αφαιρεσα τα 3 απο απ αυτα ενα-ενα(τα δυο αναφερουν "sound" στο τιτλο) χωρις αποτελεσμα.

Μπορουμε να σβησουμε τα saves των γκολς ΜΕΣΑ απ το παιχνιδι? Υπαρχει καποιο σχετικο option?

ναι υπαρχει...πηγαινε: options-->pes-museum-->replay playback και σβησε τα replay....μετα πιστευω να εισαι κυριλε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.