Jump to content



Playstation 3!


_K_Marios_

Recommended Posts

Γεια παιδια!

Λοιπόν έχω βρει ελληνικό site που έχει το αμερικανικο playstation 3 στην τιμή των 650!

Σκεφτομαι πολύ σοβαρα να το αγοράσω ποια ειναι η γνώμη σας, α) να το αγοράσω?, β)Αμερικάνικο η Ευρωπαικό?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη δν θα μπορώ να παίξω τα παιχνιδια που θα φέρνουν εδω ?Κατι ειχα ακουσει οτι δν θα παιζει ρόλο!Ξερει κανεις σιγουρα να πει αν ισχυει αυτο που ειπε ο wizard ?

Link to comment
Share on other sites

οχι να μην το αγορασεις. αλλωστε τα ευρωπαικα θα μπορουν καποια στιγμη να παιζουν τα παλια παιχνιδια σε υψηλοτερες αναλυσεις ενω τα αμερικανικα απλα θα τα παιζουν οπως ηταν στο ps1 και ps2

Link to comment
Share on other sites

Να πώ την αλήθεια η συμβατότητα με τα παλιά παιχνιδια δν με ενδιαφέρει γιατι δν έχω κάν playstation 2!Αλλα αν το αφήσω κ πάρω το ευρωπαικό.. όλα αυτα που λένε για την ποιότητα κατασκευής κλπ ?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Να επαναφέρω και εγώ για λίγο το θέμα μιας και αρκετοί είστε αυτοί

που έχετε στα χέρια σας ps3 και ενδεχομένος έχετε ακούσει κάτι.

Επειδή πρόκειται να πάρει φίλος ένα ps3 από αμερική, τελικά πώς έχουν

τα κλειδώματα με τα regions, υπάρχουν όντως και στα games και στις

ταινίες? Αν ναι, υπάρχει τρόπος για ξεκλείδωμα? Αξίζει ένα τέτοιο ps3

στην ευρώπη για 250e?

Τηνξ ιν αντβανς :p

Link to comment
Share on other sites

Games θα παιζει, dvd PAL region οχι απ'οσο ξερω, το upscaling στα 720 και 1080p παιζοντας παιχνιδια του ps2 (μονο ntsc ) προς το παρων ειναι δωρον αδωρον αφου λογο προβληματικου αλγοριθμου υπαρχει καθυστερηση στις εντολες του χειριστηριου

Επισης τα ps3 τα οποια περιλαμβανουν τα ηλεκτρονικα του ps2 μεσα για emulation ξερουμε ολοι πως αργα ή γρηγορα θα καταργηθουν απ'την αγορα οπως και η ολη ιστορια με το backwards compatibility, γνωμη μου : παρε ενα ευρωπαικο ps3 40gb οσο πιο φθηνα μπορεις

edit : μολις ειδα το post του johnson, για 250 ευρω και χωρις σκληρο να μην ηταν εγω θα το επαιρνα :p

ασχετο αλλα η διαφορα μεταξυ 20αρας crt με composite και 42αρας plasma με component στα 720 ειναι αρκετα μεγαλη, τουλαχιστον στο uncharted demo αποτι ειδα στο ps3 ενος φιλου μου, με την πρωτη ευκαιρια θα το παμε και σε ενα παιδι με 32αρα JVC crt και rgb scart μπας και φανει αξιοπρεπες :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπον εγω θα σου πω ενα πραγμα...

Αμα ειναι να παρεις κατι και να ξοδεψεις λεφτα παρε το καλητερο..

Παρε ενα με 60αρι δισκο και δωσε 500-550 ευρω!!!!! !!!!!

Οχι παραπανω!!!!! !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.