Jump to content



Εξυπηρετησουλα με Paypal?


giorgos_cupra

Recommended Posts

Γεια σας παιδια,μπορει να μoy κανει μια εξυπηρετηση καποιος που εχει paypal?Θελω να παρω φαναρακια angel για το μωρο μου απο το ebay.de και δεν μπορω να μπλεξω με paypal.Μπορει καποιος που εχει paypal να τα παρει για μενα και να του στειλω τα λεφτα ή να κατεβω Αθηνα να τα παρω?Θα ημουν υποχρεωμενος....Γιωργο(fragma)?Bladepan?Καποιος?

Link to comment
Share on other sites

Δώσε μου item number, και στείλε μου τη διεύθυνσή σου με πμ...

Αν και συμβουλή μου είναι να μην τα πάρεις από Γερμανία, όσες φορές έχω ψωνίσει από εκεί, κάνουν ένα αιώνα να έρθουν...

Είναι τσίπιδες οι Γερμανοί, προτίμισε Αγγλία ή Αμερική...

Link to comment
Share on other sites

αν το είχες πεί νωρίτερα θα σου έφερνα ότι ήθελες σε 2 μέρες που κατεβαίνω.

αν δε κάνεις δουλειά βάζω και εγώ το λογαριασμό μου μόνο που θα ήθελα πληρωμή σε λίρες (έχω αγγλική κάρτα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pigassos19 [Σήμερα, στις 14:21]

Το paypal δε χρειαζεται πιστωτικη!Ειναι πολυ απλο να κανεις ενα λογαριασμο και να μην εχεις αναγκη κανενα!;)

Σωστός, άσε που είναι πολύ ποιο ασφαλές οι συναλλαγές με paypal, σε σχέση με την πιστωτική...

Μπορείς να το κάνεις και με προπληρωμένη πιστωτική της Eurobank, ή όποιας άλλης τράπεζας... ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω καθολου πως λειτουργει το ολο συστημα και αυτη τη στιγμη δεν μπορω να μπλεξω με τραπεζες καθολου!Ειπα στον πατερα μου να ασχοληθει αλλα δεν....Γι αυτο λεω αν καποιος μπορει να βοηθησει να ξεμπερδευω....

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζεταο να μεσολαβησει ουτε ο πατερας σου ουτε η μανα σου, εκτος βεβαια αν εισαι ανηλικος!Αυτο που μονο χρειαζεσαι ειναι να εχεις καποιο λογαριασμο σε μια τραπεζα της οποιας η καρτα αναληψης να ειναι visa electron!

Απο εκει και περα κανεις μια εγγραφη στο paypal και εισαι ετοιμος!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pigassos19 [Χθες, στις 17:48]

Δε χρειαζεταο να μεσολαβησει ουτε ο πατερας σου ουτε η μανα σου, εκτος βεβαια αν εισαι ανηλικος!Αυτο που μονο χρειαζεσαι ειναι να εχεις καποιο λογαριασμο σε μια τραπεζα της οποιας η καρτα αναληψης να ειναι visa electron!

Απο εκει και περα κανεις μια εγγραφη στο paypal και εισαι ετοιμος!

Aνηλικος δεν ειμαι,γι αυτο αλλωστε εχω και αυτοκινητο.Απλα ελεγα στον πατερα μου να παει να κανει ολη την δουλεια γιατι εγω με το τει δεν μπορω...Αλλα μαλλον το κανονισαμε το θεμα με τον φιλο μου τον dark22:T:

ps:Γιωργο δεν εχεις paypal?Σαν κι εμενα εισαι κι εσυ!Μας εχουν φαει οι bussines και δεν προλαβαινουμε ουτε μεχρι την τραπεζα να παμε:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.