Jump to content


Cannot clear Chanel history. HELP!


geogeoland

Recommended Posts

Πρίν απο λίγο καιρό ο υπολογιστής μου στην έναρξη άρχισε να κολάει, να μην ανταποκρίνεται καθόλου πλην του κέρσορα και μετά απο λίγο να ξεκινάει να λειτουργεί, εμφανίζοντας ενα Backweb error παράθυρο το οποίο γράφει cannot clear chanel history με μοναδική επιλογή το οκ. Απο τη στιγμή που εμφανίστηκε αυτό το σύστημα μου συμπεριφέρεται περίεργα, με το firewall (F-Secure) να σβήνει απρόσμενα (μήνυμα απο τα windows, λυπούμαστε για την αναστάτωση κλπ), τον υπολογιστή συχνά να κολάει κλπ. Ακόμη και τώρα που γράφω τα γράμματα τα εμφανίζει με καθυστέριση. Σημειοταίον οτι ο υπολογιστής είναι φρεσκοφορμαρισμενος και στην εκκίνηση δν έχω σχεδόν τίποτα. Καμια ιδέα παιδιά???? :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Στο msconfig κοίταξες για τίποτα περίεργο;

Ένα screenshot με το μήνυμα είναι καλό επίσης ;)

Κοίταξα, αλλά... καλά κρασά! Μου λέει "είσαι αρχηγός, προχόρα" και τσακ! Να το restart. Τελος πάντων, άλλαξα το τροφοδοτικό με ενα ενός φίλου μου, έκανα και ενα προαιρετικό φορματ και απο τότε δν παρουσιάστηκε τίποτα, οπότε μάλλον εκεί ήταν το πρόβλημα. Σύντομα θα τεστάρω το παλιό με ενα βολτομετρο και βλεπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.