Jump to content



Κινητό μέχρι 260 �.....


f117

Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Επειδή το κινητό μ έχει σαπίσει κ έχει αρχίσει τα δικά του αποφάσισα να πάρω καινούργια......!αυτό που έχω δει και μου αρέσει είναι το Nokia 6233.....http://www.gsmarena.com/nokia_6233-1387.php πως το βλέπεται το έχει κανείς?Θέλω να δώσω γύρω στα 260 ευρώ και να έχω 2Mplx, mp3, bluetooth,radio και να είναι κ όμορφο :p έχετε να προτίνεται κάτι άλλο? το μόνο μειωνέκτημα που βλέπω έιναι οτι δεν έχει flash :/

Link to comment
Share on other sites

καλο το SE..

μια αντιπροταση που σε μενα κερδiζει απο ομορφια..ειναι το μοτορολα Ζ6...

Δεν εχει ερθει ακομα...οπου να ερχεται (νομιζω)

Εδω 8α δεις καλυτερα περι τινος προκειται

Kαι εδω αλλο ενα με περισσοτερες φωτος

Aν θυμαμαι καλα απλα δεν εχει ραδιοφωνο..

Link to comment
Share on other sites

λες?πόσο να κάνει όμως....δεν θα έχει υπερυθρες αλλά να μου πεις με το bluetooth τι να τις κάνεις τις υπέρυθρες.....ΑΛΛΑ....σε όλα τα Motorola που έχω δει είναι πως δεν ανοίγουν φωτογραφία μεγαλύτερης αυτής που μπορούν να τραβήξουν!πχ άμα είναι 1.3mpixl δεν μπορεί να ανοίξει φωτό 2mpx και βγάζει σφάλμα :/ :/ όσο για το sony ericsson έχω βαρεθεί να το βλέπω :/

Link to comment
Share on other sites

Δωσε 50ευρω και παρε το πιο φτηνο... Μεγαλυτερη απατη απο τη νεα γενια κινητων που εχουν εγχρωμη οθονη,φωτο,bluetooth κτλ κτλ κτλ κτλ Δεν υπαρχει.... Παρε αυτο http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=69975716&product=880876 και θα εισαι αρχοντας....

7αματο ειναι..... Παιρνει τηλεφωνο, στελενει sms, ραδιο κ ξυπνητηρι...

Χρειαζεσαι τιποτα αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Λολ ρε γείτονα :p ! για αυτά που λες είναι τέλειο αυτό....παίζει να πω στον πατέρα μ...αλλά μη σου πω οτι θα ξενερώσει που δεν έχει cam και αυτός ΛΟΛ! θα ήθελα να ακούο να βαράει με το τραγούδι που του έχω βάλει εγώ.....να τραβάει και φωτογραφίες απο δίαφορες στιγμές που έχω πει "ρε γμτ δεν έχω καμ να το τραβήξω" !θέλω να μου στέλνουν φωτός και να έχω χώρο....να τις βάζω όταν με καλούν κτλπ :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.