Jump to content



Oλα οσα χρειάζεστε από VISTA 32&64Bit DRIVERS


Dagalidis

Recommended Posts

Επειδή αρκετά έσπασα το κεφάλι μου να ψάχνω δεξιά και αριστερά για drivers στα VISTA, σπαταλώντας αμέτρητο χρόνο και νεύρα μέχρι να βρώ αυτό που θα ταιριάζει στο Harware μου, βρήκα μία σελίδα που έχει ΟΛΑ ΟΣΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ και δεν υπάρχει ποια λόγος να σπαζοκεφαλιάζετε στο GOOGLE....

Ακολουθήστε τα LINK και ξενιάστε δια παντώς... :T:

http://www.radarsync.com/vista/

http://www.radarsync.com/vista/vista_more.php?result=0

Αντε και καλά VISTA ULTIMATE ....:tomato: :clap:

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο κ. Dagalidi!! απαραιτητο σε πολλους (και σε μενα φυσικα) εν οψει αναβαθμισης (?)

στα σVista!

περιμενω 2 wdgtal για raid και βαζω τα ultimate

αν βρω τπτ καλο θα το ποσταρω και κανεις το αναολογο update...

Link to comment
Share on other sites

α στο καλο... και εχτες μεχρι να βρω οδηγους για τη καρτα ηχου ειχανε σπασει τα νευρα μου...αργησες μια μερα...:p ο du meter να δουλεψει και ειμαι οκ

παντως μπραβο να'σαι καλα!

Υ.Γ.

η γιαπωνεζα ολα τα λευτα...την ειχες αλαξει παλιωτερα γιατι?

Link to comment
Share on other sites

H σελίδα έχει 100% ενημερωμένους drivers και μάλιστα πιστοποιημένα δουλεύουν απροβλημάτιστα... :D

Το ωραίο είναι πως έχει drivers ακόμη και για παλιό hardware που δεν υποστηρίζουν οι κατασκευαστές. :worship:

Επείσης ανανεώνεται καθημερινά, οπότε πάντα θα έχει ότι τελευταίο κυκλοφορεί για VISTA....:T:

Aν δε βρείτε αυτό που ψάχνετε NOTE it για να βρούμε και άλλα LINKS...:D

Oσο για την κινεζούλα.... :inlove: , μου αρέσουν τα σχηστομάτικα προσωπάκια ....;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mcmanol

Είναι απλό εδω http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp

σε ευχαριστω πολυ, πριν καιρο δεν τα ειχανε περασει

θα χρειαστει να κανω και δισκετα για το raid0?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

...κι επίσης ένα search ή έστω κάποια αλφαβητική σειρά δε θα έβλαπτε...

ελα ντε:T:

Ασχετο..μπορω να στειλω mail στην logitech ή σε αυτους πχ για να ζητησω drivers ή αδικος κόπος?

Link to comment
Share on other sites

Eρωτηση

Οταν θα θελησεις να ξανακανεις ολικη αναβαθμιση του συστηματος σου(μητρικη\επεξεργαστη)

τι θα κανεις με το activation τους ??? (εφοσον τα εχεις αυθεντικα)

Θα παρεις τηλεφωνο την Microsoft ??

Γιατι η Microsoft θεωρει οτι ενα συστημα με καινουργια μητρικη\επεξεργαστη θεωρειτε ως αλλος υπολογιστης...οποτε το reactivation δεν ισχυει

Γιατι η μαμακες της microsoft δεν μπορουν να βαλουν μια μεθοδος deactivation στα OS τους ηθελα να ηξερα για καθε φορα που θελει καποιος να κανει format στο δισκο του

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.