Jump to content



agp εως 120Ε


argirisxt

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από blkik

7600gs

To πλαίσιο έχει μια albatron στα 106

και εγω αυτη βλεπω,εχει καλες επιδώσεις,θα μπορω να λιώνω με νέους τίτλους παιχνιδιών,γιατι σπαστικά σημερα δ μπορω να παιξω το Infernal χτυπάω 10FPS ολόκληρα ελεος δηλαδή!βασικα δ ψαχνω για μια τελεια καρτα δ μπορω να πω οτι εχω τετοιες απαιτήσεις ουτε οτι παιζω και τοσα παιχνιδια απλα θελω οταν λιώνω να το κανω σωστα!!με την 5700le μεχρι και quake 4 έπαιζα αλλα βλεπω οτι ειναι καιρος για αλλαγή..........

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εγω πήρα την Αsus πολλά παιχνίδια δεν παίζω αλλα το Neverwinter εκει που με την 5600 σερνότανε και κολλούσε με την 7600 παίζω κανονικα σε 1024χ768 και χωρις φίλτρα με high τα details

Για εμένα είναι ικανοποιητικά

Link to comment
Share on other sites

Αν θες τρελλό υπερχρονισμό, επιδόσεις και πειραματισμούς πάντως πάρε την 6800GS και ξεκλείδωσέ την σε 6800ultra... :devil: Τρελλές επιδόσεις... :cool:

Έχει στο e-shop με 120 ευρώ

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.519489

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω μια βδομαδα την x1650pro απο πλαισιο την πηρα 108.

Ειναι η πρωτη μου ati γιατι κι εγω παντα με nvidia ημουν και βλεπω οτι ειναι καλη καρτουλα... Προς το παρων μονο Carbon εχω παιξει και ηταν απιστευτη...

Εχει και GDDR3 μνημη...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά λέω να πάω αύριο που μπορώ να παρω την κάρτα απο πλαίσιο 7600gs albatron στα 106,έχει κανείς πληροφορίες θέλει ή εαν την εχει κανεις?θελει +τροφοδοσία(τι καλώδιο χρειάζεται από το τροφοδοτικό εχω ενα 600noname σκυλί πραγματικά)?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anthis

Γιατί δεν παίρνεις μια 6800GS να την κάνεις ultra? Θα έχεις πολύ καλύτερες επιδόσεις....

Η 7600GS είναι λίγο ψόφια...

βασικα δ θελω να παρω απο e-shop και εαν την ultra θα την κανω μετα απο καιρο,δ υπερχρονίζω νεα καρτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια...οκ υπάρχουν δυνατότητες υπερχρονισμού, αλλα το οτί θα φτάσει σε επίπεδο ultra, επιτυχώς και χωρίς κανένα πρόβλημα η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ 6800gs είναι ευσεβείς πόθοι, για να το θέσω κόσμια...Με την τύχη παίζεις, αν σου κάτσει το κομμάτι. Οπότε, αν δεν είσαι τζογαδόρος και δε θες να τρέχεις και με άκυρες εγγυήσεις από την ψύκτρα που σίγουρα θα χρειαστεί κιόλας να αλλάξεις (ελπίζω να σου φαίνεται και αυτό δεδομένο), πάρε μια πιο σίγουρη λύση με αναμενόμενο αντίκρισμα.

Στα χρήματα που διαθέτεις, θα σου πρότεινα αυτή

Link to comment
Share on other sites

LOLOLOLOLOL!

Ωραίο αυτό με τον Vader... Φυσικά και είναι ριψοκίνδυνο το ξεκλείδωμα σε ultra, αλλά αξίζει... Τέσπα....

Ας πάρει ό,τι θέλει... 7600GS/x1650pro κοντά είναι.... Ίσως η ATI είναι λίγο καλύτερη....

Γιατί δεν περιμένεις να βγουν Dx10 κάρτες για AGP? Όλο και κάποια 8500GT/8600GT θα βγει και σε AGP... Το είπαν ότι θα βγει Dx10 σε AGP....

Βέβαια μάλλον θέλει μακρά αναμονή, οπότε πάρε τώρα κάτι να την βγάλεις....

Link to comment
Share on other sites

Ati x1650pro 256MB της sapphire πιστευω πολυ καλυτερα.

Εγω την πηρα απο το πλαισιο στα 108 (παραγγελια απο internet) πριν 2 βδομαδες και απ'οτι βλεπω ειναι μια χαρα.

Παιρνει και εξτρα τροφοδοσια και σου δεινει καλωδιο μεσα που θα το συνδεσεις σε molex.

Εχει DDR3 memory και οχι DDR2 που ελεγε στο site του πλαισιου και του e-shop

Αν δεις το κουτι της το λεει πανω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.