Jump to content


Κόλλημα στο the sacred rings (Aura 2)


HotPeanut

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από anubis [Χθες, στις 16:38]

το ξεκινάω από βδομάδα. Κάνε λίγη υπομονή (αν δεν το έχεις βρει ως τότε)

Τελίκα βρήκα άκρη φίλε...αν κολλήσεις πες μου για να σσυ πω τί να κάνεις;) ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδες το εχω ξεκινησει απο Πεμπτη το παιχνιδι αλλα τωρα εχω προβλημα με την ταχυτητα του mouse,στο παιχνιδι πλεον πηγαινει πολυ αργα(τα νευρα μου) ενω στο μενου η οταν μπαινω στο inventory πηγαινει κανονικα wtf???δεν εχω ξανασυναντησει κατι τετοιο!επισης να πω οτι το ποντικι ειναι το g5 και δοκιμασα και ενα ms ασυρματο με τα ιδια αποτελεσματα!καμια ιδεα κανεις???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από madg [Σήμερα, στις 10:48]

παιδες το εχω ξεκινησει απο Πεμπτη το παιχνιδι αλλα τωρα εχω προβλημα με την ταχυτητα του mouse,στο παιχνιδι πλεον πηγαινει πολυ αργα(τα νευρα μου) ενω στο μενου η οταν μπαινω στο inventory πηγαινει κανονικα wtf???δεν εχω ξανασυναντησει κατι τετοιο!επισης να πω οτι το ποντικι ειναι το g5 και δοκιμασα και ενα ms ασυρματο με τα ιδια αποτελεσματα!καμια ιδεα κανεις???

από την αρχή στο έκανε ή πιο μέτα σου εμφανίστηκε?

Link to comment
Share on other sites

παιδες απλα να πω για την ενημερωση οτι το ποντικι αλλαχθηκε με ενα μσ ενσυρματο παλιο και το προβλημα λυθηκε!(και το παιχνιδι τερματιστηκε :) :)

honda δεν μου το εκανε απο την αρχη,απο ενα σημειο και μετα το εκανε ,αν θυμαμαι καλα απο εκει που εφτασα στον κοσμο με τον παππου και την γιαγια!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από madg [01-04-2007 10:48]

παιδες το εχω ξεκινησει απο Πεμπτη το παιχνιδι αλλα τωρα εχω προβλημα με την ταχυτητα του mouse,στο παιχνιδι πλεον πηγαινει πολυ αργα(τα νευρα μου) ενω στο μενου η οταν μπαινω στο inventory πηγαινει κανονικα wtf???δεν εχω ξανασυναντησει κατι τετοιο!επισης να πω οτι το ποντικι ειναι το g5 και δοκιμασα και ενα ms ασυρματο με τα ιδια αποτελεσματα!καμια ιδεα κανεις???

g5 ? μα καλα τα κουμπια αυξομειωσης των dpi για φιγουρα τα εχεις ? δεν μπορει να το ειχες στα 2000 και να σου φαινοτανε πως παει "πολυ αργα" :p

15881cq6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.