Jump to content


Laptop


Sitios

Recommended Posts

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω laptop την επόμενη βδομάδα...

Το budget μου είναι 800 - 900 (και λίγο παραπάνω μόνο εάν πρόκειται για εξαιρετική προσφορά). Η χρήση του θα είναι για λίγο απ΄όλα, χωρίς απαίτηση να παίζει και τα τελευταία παιχνίδια... και θα προτιμούσα να είναι 15,4". Το e-shop κάτι έχει, αλλά όλο και κάτι καλύτερο θα μπορείτε να μου προτείνετε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

κοίταξα στο skroutz.gr αλλά σ' αυτές τις τιμές δεν θα έπαιρνα ποτέ εκτός και αν προορίζεται για όλα εκτός από παιχνίδια και βαριές εφαρμογές. τουλάχιστον κοίτα να' χει 1gb ram. μιας και το καλύτερο σε γραγικά που βρήκα είναι 7300 και 1300. καλή επιτυχία.

αν αλλάξεις καμιά γνώμη πήρε ένας φίλος μου με 1300 το hp nx 9420. απλά έπαθα ζημιά και που να δεις πως παίζει το pro6.

Link to comment
Share on other sites

κοίταξα στο skroutz.gr αλλά σ' αυτές τις τιμές δεν θα έπαιρνα ποτέ εκτός και αν προορίζεται για όλα εκτός από παιχνίδια και βαριές εφαρμογές. τουλάχιστον κοίτα να' χει 1gb ram. μιας και το καλύτερο σε γραγικά που βρήκα είναι 7300 και 1300. καλή επιτυχία.

αν αλλάξεις καμιά γνώμη πήρε ένας φίλος μου με 1300 το hp nx 9420. απλά έπαθα ζημιά και που να δεις πως παίζει το pro6.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω κάποια συγκεκριμένη αντιπρόταση θα σου πρότεινα να αποφύγεις αυτό το

"μαγαζί".

Καλύτερα να δώσεις ακόμη και 100ευρώ παραπάνω και να πας από κάπου αλλού.

Αυτό γιατί η υποστήριξή τους είναι ανύπαρκτη, οπότε αν πάει στραβά θα τα πληρώσεις στους γιατρούς.

Ρίξε μια ματιά στο forum και θα καταλάβεις τι εννοώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.