Jump to content



Ψαχνω κατι ηλεκτρονικο μα...σπανιο?


Gr_God

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια.

Εδω και βδομαδες εχω ψαξει ολοκληρη την Ελλαδα (κυριολεκτω, 6 πολεις) για αντιστασεις ισχυος 25w-50w με δικη τους ψυκτρα και δεν βρισκω τιποτα. Δεν εχω ιδεα που να ψαξω πλεον, στα ηλεκτρονικα δεν βρηκα οτιδηποτε παρομοιο, μονο κεραμικες που καιγονται μολις δουλεψουν λιγη ωρα. Οι αντιστασεις ισχυος που λεω μοιαζουν με αυτες:

22b2_1.JPG

Εχει κανεις καμια ιδεα που μπορω να κοιταξω μηπως βρω στην ευρυτερη περιοχη της Αττικης η και κανενα online shop?

Ευχαριστω εκ των προτερων! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dark22

Κοίτα στο ebay ;)

Κοιταξα, δυστυχως κανεις δεν εχει ολες τις αντιστασεις που θελω μαζι και κανεις στην ποσοτητα που χρειαζομαι κιολας. Βρηκα 1-2-5-10 αλλα 40-50 δεν βρηκα, ουτε εναν να τις εχει και τις 4-5 διαστασεις που χρειαζομαι. :(

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από papakos [Χθες, στις 21:54]

http://rswww.com. RS componets.

Αντιπροσωπος για την Ελλαδα Π.Χαριτατος, www.caritato.gr

οτι θελεις και σε 3 μερες στα χερια σου.

Και για να μην ψαχνεις http://rswww.com/cgi-bin/bv/rswww/searchBrowseAction.do?Nr=avl%3auk&N=4294739362%204294730711%204294624952&forwardingPage=search&name=SiteStandard&obs=fObs&callingPage=/jsp/search/search.jsp&BV_SessionID=@@@@1189937574.1174679515@@@@&BV_EngineID=cccfaddkhekmjhdcefeceeldgkidhgk.0&cacheID=uknetscape

Εισαι αρχοντας! :) Το Ελληνικο site δεν δουλευει αλλα θα τους ριξω μια παραγγελια με reference number 0 και βλεπουμε τι θα μου πουν.

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.