Jump to content



Κάρτα γραφικών nvidia


Arxontoula

Recommended Posts

H gs είναι κατα κύριο λόγο για συστήματα που ως γνόμονα έχουν την συνεχή λειτουργία με όσο το δυνατόν λιγότερο θόρυβο και προτιμάται κυρίως σε ΗΤPC. ’ντε και σε κανα κατεβαστήρι. Για gaming τώρα, αν θέλεις να αγοράσεις καποια κάρτα αυτή τη "μεταβατική" περίοδο, δοκίμασε μια 7800, ή 7600GT. Δεν θα δεις τρελές επιδώσεις, αλλά σε συνδιασμό με εναν καλό επεξεργαστή και λίγες παραχωρήσεις στις απεικονήσεις είναι τημιότατη! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Βασικά τη θέλω όχι ιδιαίτερα για παιχνίδια, αλλά για να παίζει καλά σε οθόνη 16:9 20 ιντσών σε High Def. Όσο για τα χρήματα, να μην είναι ακριβή.. δλδ κάτω από 200 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από geogeoland

H gs είναι κατα κύριο λόγο για συστήματα που ως γνόμονα έχουν την συνεχή λειτουργία με όσο το δυνατόν λιγότερο θόρυβο και προτιμάται κυρίως σε ΗΤPC. ’ντε και σε κανα κατεβαστήρι. ! :D :D :D

Δηλαδη η 7600gs ειναι σε αυτην την κατηγορια?

Εγω την θεωρω καλη ακομα και για παιχνιδια , για low buget φυσικα μηχανημα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από agganis [01-04-2007 09:23]

Δηλαδη η 7600gs ειναι σε αυτην την κατηγορια?

Εγω την θεωρω καλη ακομα και για παιχνιδια , για low buget φυσικα μηχανημα.

Κάλη είναι και για gaming απλώς δεν μπορείς να περιμένεις πάρα πολλά από αυτήν...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.