Jump to content



αλλαγή σκληρού σε SONY VAIO


anubis

Recommended Posts

αν έχετε τον VGN-N11M χρειάζομαι τα φώτα σας, σχετικά με το πώς τον ανοίγω για να αλλάξω το σκληρό δίσκο του. Δε θέλει ο πελάτης να μπλέξει με αντιπροσωπείες, και εγώ δε θέλω να τα "ακουμπήσω" σε κανένα site για να μου στείλει το service manual. Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

με ένα πιό παλιό που είχα ασχοληθεί, δεν είχε καπάκι για τον σκληρό όπως έχουν τα περισσότερα laptop και έπρεπε να τον ανοίξεις εντελώς.\

Αν κάνεις αυτό πρόσεχε γιατι έχει κάποια καλωδιάκια για το touchpad, το keyboard, και τα λαμπάκια τα οποία κόβονται για πλάκα. Όταν θα έχεις ξεβιδώσει όλες τις βίδες, μην βγάλεις το καπάκι απότομα, τσέκαρε άν έχει καλωδιάκια και ξεμπρίζωσέ τα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anubis

και εγώ δε θέλω να τα "ακουμπήσω" σε κανένα site για να μου στείλει το service manual.

απλα κατεβασε το!

http://www.vaio-link.com/manuals/manuals.asp?site=voe_en_GB_cons&category=0&serie=-1&m=2393

:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.