Jump to content


βιδες για σκληρο


sakis_the_fraud1416003252

Recommended Posts

γεια σας!

χρονια πολλα!

Χριστος ανεστη!

στο θεμα μας τωρα...

ψαχνω βιδες για σκληρο...

οχι ομως τις κανονικες... (εχω μπολικες!)

ψαχνω λιγο μεγαλυτερες σε μηκος για να βαλω και πλαστικες ροδελες για την μειωση των κραδασμων.

η παρακατω εικονα νομιζω βοηθαει...

1. οι κλασικες βιδες σκληρου

2. η ροδελα που θελω να βαλω αναμεσα στο cage και στον σκληρο

3. ψαχνω κατι σε τετοιο μηκος...

εν ολιγοις, ψαχνω ενα μαγαζι που μπορω να βρω κατι τετοιο στην θεσσαλονικη, αν γινεται στην δυτικη ή κεντρο μην τρεχω και στον διαολου την μανα, αλλα αν ξερετε στην ανατολικη πειτε το.

ευχαριστω!

post-4862-1416073077,3634_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχμ... Συγγνώμη αλλά... ελπίζω πως δεν εννοείς οτι θέλεις να βάλεις ακριβώς αυτή τη ροδέλα... :confused: Εκτός αν λόγω της φωτογραφίας φαίνεται τόσο μεγάλη.

Δεν είμαι απο θεσσαλονίκη για να ξέρω ωστόσο βίδες θα βρεις είτε σε μαγαζιά με υλικά γενικά (μέταλλα, πλαστικά, σωλήνες κτλ) ή με εργαλεία είτε σε κανένα μεγάλο μαγαζί με ναυτιλιακά είδη (έχουν roll bar, δέστρες κτλ για σκάφη και για το λόγο αυτό και βίδες).

Link to comment
Share on other sites

οι βίδες είναι δυσεύρετες στα βόρεια... :p

εγώ παίρνω από ένα μαγαζάκι ιασωνίδου με ολύμπου

(όπως ανεβαίνεις την ιασωνίδου, κάνεις δεξιά στην ολύμπου και στο πρώτο στενό αριστερά, στη γωνία είναι το μαγαζί)

το δύσκολο μου φαίνεται είναι να υπάρχει με το ίδιο σπείρωμα, αλλά μεγαλύτερο μήκος

(αν δεν απατώμαι, θέλεις να βάλεις το δίσκο σε 5,25 θέση?)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Εχμ... Συγγνώμη αλλά... ελπίζω πως δεν εννοείς οτι θέλεις να βάλεις ακριβώς αυτή τη ροδέλα... :confused: Εκτός αν λόγω της φωτογραφίας φαίνεται τόσο μεγάλη.

μια χαρα ειναι η ροδελα στην φωτο...

απλα δεν θα βαλω αυτην!

αυτην βρηκα μπροστα μου και την εβγαλα φωτογραφια!

Αρχική απάντηση από nik92

+1

στα σιδηρικά θα βρείς

εχω γυρισει 16 μαγαζια σημερα το πρωι αλλα κανενας δεν ειχε...

Αρχική απάντηση από Dr. Gonzo

οι βίδες είναι δυσεύρετες στα βόρεια... :p

εγώ παίρνω από ένα μαγαζάκι ιασωνίδου με ολύμπου

(όπως ανεβαίνεις την ιασωνίδου, κάνεις δεξιά στην ολύμπου και στο πρώτο στενό αριστερά, στη γωνία είναι το μαγαζί)

πω φιλε εισαι μεγιστος!

θα περασω αυριο το πρωι απο το μαγαζι να δουμε...

Αρχική απάντηση από Dr. Gonzo

το δύσκολο μου φαίνεται είναι να υπάρχει με το ίδιο σπείρωμα, αλλά μεγαλύτερο μήκος

(αν δεν απατώμαι, θέλεις να βάλεις το δίσκο σε 5,25 θέση?)

οχι.

σε ενα κουτι απο πλεξυ και θελω να βαλω και ροδελες για να μειοσω τους κραδασμους!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyAnt [Χθες, στις 22:59]

δες και επι της Εγνατιας,διπλα στο Χατζη (φαε και ενα Χανουμ Μπουρεκ να γλυκα8εις) στην Καμαρα.ειναι κοντα στο αλλο που 8α πας για αυτο στο ανεφερα.

CrazyAnt ευχαριστω μεγαλε!

σουπερ το μαγαζι!

με το που του δειχνω την βιδα μου βγαζει κατευθειαν οτι εψαχνα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyAnt [Χθες, στις 00:59]

δες και επι της Εγνατιας,διπλα στο Χατζη (φαε και ενα Χανουμ Μπουρεκ να γλυκα8εις) στην Καμαρα.

:OT: εχει και εκει Χατζη? Σοφουλη & Βενιζελου ξερω :p :OT:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.