Jump to content



*****88


jpavly

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από anubis

για το screen capture που ζητάς δοκίμασε αυτό

κάνει "παπάδες". Επίσης, θα σου φανεί χρήσιμο αυτό το ****link***** :innocent:

Τώρα άμα σου ρίξω δυο μερούλες να θυμηθείς ότι δεν γράφουμε για cracks εδώ, θα φταίω;

Link to comment
Share on other sites

κοίτα, δε νομίζω να έχω ξαναδώσει το δικαίωμα να με κατσαδιάσει κάποιος! Κάτσε και τσέκαρε ένα - ένα τα post μου, αν θες. Όσο για τις δύο μερούλες, "την κάνω" από μόνος μου για καμιά βδομάδα, γιατί σπάστηκα πολύ άσχημα με την όλη φάση. Ευχαριστώ και συγγνώμη για το άκυρο link που postαρα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anubis

κοίτα, δε νομίζω να έχω ξαναδώσει το δικαίωμα να με κατσαδιάσει κάποιος! Κάτσε και τσέκαρε ένα - ένα τα post μου, αν θες. Όσο για τις δύο μερούλες, "την κάνω" από μόνος μου για καμιά βδομάδα, γιατί σπάστηκα πολύ άσχημα με την όλη φάση. Ευχαριστώ και συγγνώμη για το άκυρο link που postαρα

Κάτσε ρε συ. Κι εγώ δηλαδή αν σκοτώσω κανένα στο δρόμο θα πω τόσα χρόνια που οδηγώ δεν ξανασκότωσα;

Το δικαίωμα το έδωσες τώρα και είναι αρκετό. Και αφού είσαι τόσο καιρό σωστός, θα έπρεπε να το ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.