Jump to content



Ποιος απο τους δυο;;


Παπ

Recommended Posts

Χαιρετω το πληθος του λαμπ. Παιδια ειμαι σε απογνωση. Θελω να παρω λαπτοπ. Εχω βρει 2 μοντελα ενα της Τοσιμπα και ενα της ΗΡ.

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=3&category=69976964&product=947156&tab=specs

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=3&category=69976964&product=959499&tab=specs

Ποιο απο τα 2 προτεινετε εσεις;;

Link to comment
Share on other sites

Οχι βεβαια....Με διαφορα καλυτερος ο hp.Και κυριως δειχνει την διαφορα οταν ειναι και οι 2 ακριβως στα ιδια λεφτα.. εχει μεγαλυτερο επεξεργαστη και 20 gb παραπανω μνημη... Και φυσικα πολυ μεγαλυτερη εμπειρια η hp στους laptop.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jimakos21 [Σήμερα, στις 20:16]

Και φυσικα πολυ μεγαλυτερη εμπειρια η hp στους laptop.

Η HP ναι αλλα δεν μπορω να πω το ιδιο για την INFO-QUEST ....

Εκτως αν το παιδι (σε περιπτωση που του χαλασει) θα το παει απεθυειας στην HP και οχι στην INFO-QUEST ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jimakos21 [Χθες, στις 20:16]

Οχι βεβαια....Με διαφορα καλυτερος ο hp.Και κυριως δειχνει την διαφορα οταν ειναι και οι 2 ακριβως στα ιδια λεφτα.. εχει μεγαλυτερο επεξεργαστη και 20 gb παραπανω μνημη... Και φυσικα πολυ μεγαλυτερη εμπειρια η hp στους laptop.

jiimako τα 20 gb ειναι η χωρητικοτητα του σκληρου...κι οχι μνημη...

..Επισης η Toshiba θεωρειται εκ των κορυφαιων ,ανωτερη απο την HP και με μεγαλυτερη εμπειρια,ποιοτητα,σερβις στα φορητα..αντικειμενικα!

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ βλέπω σαν καλύτερη επιλογή το toshiba απο αυτές τις 2,αλλά να σου πω να περιμένεις λίγο γιατί πιστεύω οτι θα βγούν πολύ συμφέρουσες προσφορές....ψάχνω και εγώ για laptop με την επιδότηση και απο μια βόλτα που έχω κάνει έχω βρει κατι καλύτερο σε ηλεκτρονική αθηνών στουρνάρη....καλύτερες τιμές δηλαδή!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.