Jump to content



Απορίες σχετικά με νέο η/υ :F


KoMM

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από KoMM

Δε νομίζω ότι το σύστημα είναι κάτι το υπερβολικό. Η μητρική ίσως είναι υπερβολική αλλά θέλω κάτι που θα αντέξει και θα είναι ποιοτικό και δε θα χρειάζεται αλλαγή τα επόμενα 2-3 χρόνια.

Αμα με το "δε θα χρειάζεται αλλαγή" εννοεις οτι θα ειναι αναβαθμισημη για 2-3 χρονια μπορω να σου πω μετα βεβαιωτητας πως οχι. pci-express2.0, ddr3, και νεο socket απ την intel ειναι λιγα απο τα πραγματα που θα αλλαξουν, και τα περισσοτερα απο αυτα προσεχως.

Αμα απ την αλλη το λες απο αποψη ποιοτητας κατασκευης τοτε πασσο.

Αρχική απάντηση από KoMM

Όσο για το κουτί η ερώτηση είναι απλή, γιατι το chieftec έχει 90 ευρα κ το stacker 200 , πέρα απ την όποια διαφορά σε χώρους.

Ενας λογος το ονομα και η φημη, δευτερος λογος 1000+μια μικρο πολυτελειες που σου παρεχει το stacker με την κατασκευη του, ψαξε το site της εταιριας και θα καταλαβεις.

Αρχική απάντηση από Billys

Σωστος!!Σημερα πηρα το νεο pc κ μολις ειδα το κουτι(Stacker 831) με επιασε ενα δεος...:confused: :confused:

Πολυ κτηνος μιλαμε..

Οτι ειπα και εγω, για μουρη καλο ειναι:p :p

+1 gznp

Ακριβως οτι πιστευω και εγω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.