Jump to content



1080 για Playstation 3!


_K_Marios_

Recommended Posts

:help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help::help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Λοιπον:

α) Εχω μια τηλεόραση τηv KLV-L32M1 της Sony η οποία ειναι 32'.Θελω να ρωτήσω αν μπορω με καποιο τροπο να εχω HD output κ να ρωτήσω αν χωρις να ειναι ΗD αν σηκώνει μεχρι 1080 ανάλυση η μεχρι τι ανάλυση σηκώνει.. ολα αυτα με ενδιαφέρουν λογο του PlayStation 3

β) Η οθόνη του pc μ ειναι η viewsonic VE710s.. Ποιο καλλωδιο θα μ προτινατε για DVI-->HDMI ?κ με αυτην την οθόνη μπορω να παιζω τα παιχνιδια του PlayStation 3 σε 1080 ?

:help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help::help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Link to comment
Share on other sites

α)Οχι με την sony δεν έχεις HD γιατι η μέγιστη ανάλυση που υποστηριζει ειναι 1366 x 768. Αλλα μπορει να ειναι HD ready να κατεβάζει εντέχνος την ανάλυση για να παίξεις. Θα παίζει το PS3 αλλα όχι σε πραγματικο HD(1920x1080)

β)μάλλον τα ίδια που σου είπα και πιο πάνω. Δεν βρήκα το μοντελο που λες μήπως δεν το εχει γραψει σωστα?

Link to comment
Share on other sites

α)Απο πού μπορώ να δω αν ειναι HD ready?Δηλαδη με τι ανάλυση θα παιζω το playstation 3?

β)Οπ λάθος το είχα γράψει:VE710s !

Τελικά που θα έχω καλύτερη απεικόνιση κ καλύτερη γραφικά ? Στην οθόνη του pc μου η στην τηλεόραση?

Link to comment
Share on other sites

α)δες στο manual. η ανάλυση που θα παίζεις θα είναι λογικά η 1366 x 768 που υποστηρίζει το monitor

β)το μονιτορ που έχεις έχει μέγιστη ανάλυση 1280χ1024.

τώρα που θα βλέπεις καλύτερα λογικα στην sony...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.