Jump to content



dj control mp3


jakeduth

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΥΣΚΕΥΗΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΡΥΘΜΙΖΩ ΤΑ BPM..ΣΤΑ BEAT HOUSE ΚΛΤ ΤΟ VIRTUAL DJ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΩΣΤΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑ RNB ΚΤΛΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΕΣΥ,ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ DJ CONTROL MP3 Η ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ PC ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΡΥΜΙΖΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ?ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ!!!THANKS

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες στο forum, αλλά θα ήταν καλό να διαβάσεις λίγο τους όρους χρήσης εδώ κυρίως όσον αφορά στα κεφαλαία γράμματα που χρησιμοποιείς. Φιλικά πάντα, έτσι; ;)

Διότι πολλοί εδώ μέσα δεν απαντούν και μόνο βλέποντας τα κεφαλαία ή greeklish που χρησιμοποιούν κάποιοι.

Και πάλι καλώς ήρθες

Link to comment
Share on other sites

Sound card with headphones output

(5.1 Sound card for true headphone monitoring)

Headphones and/or amplified speakers παιδια τι θελει να πει με το Sound card with headphones output?μπορει καποιος να μου πει?Ακομα διαβασα αυτο...Για χρηση με laptop χρειαζεσαι μια εξωτερικη καρτα ηχου 4.1 και ανω για να συνδεσεις τα ακουστικα στην rear εξοδο και εισαι πληρης....τι θελει να πει ο ποιητης.ειμαι ασχετος και δεν καταλαβαινω...η καρτα που εχω στο λαπτοπ ειναι απλη.βεβεα εχω κανει μια πατεντα και συνδεω 5.1 σε αυτην μεσω κατι σαν πολιπριζα θα τα ελεγα...μπορει καποιος να μου πει τι πρεπει να κανω?σας παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.