Jump to content


Ξαφνικο προβλημα με ADSL!


Παπ

Recommended Posts

Χαιρετω του λαμπιτες!! Το προβλημα μου εχει ως εξης : Εκει που ειμαι κανονικα στο ιντερνετ ξαφνικα με πεταει απο το msn. Μετα απο αυτο δεν ανοιγει καμια σελιδα και γενικα δεν δουλευει το νετ. Οι οθονιτσες διπλα στην ωρα παραμενουν εκει:bye: :bye: :bye:

Παταω δεξι κλικ να κανω αποσυνδεση και να συνδεθω ξανα αλλα δεν γινετε τιποτα. Ετσι αναγκαζομαι να κανω ρεσταρτ τον υπολογιστη. Το προβλημα ομως συνεχιζετε και εδω... Εκει που λεει "αποθηκευση ρυθμησεων" στην μπλε οθονη.... ΚΟΛΛΑΕΙ και αναγκαζομαι να τον κανω "βιαιο" ρεσταρτ!!

Εχει κανεις να προτεινει τιποτα γι'αυτο το ασυνηθιστο προβλημα;;; :giveup: :giveup: :giveup:

P.S. )Να σας πω οτι η ΑΔΣΛ ειναι φορθνετ και εχω το κλασσικο μοντεμ!!

P.S 2) Επειδη δεν εφθανε το καλωδιο τηλεφωνου στο μοντεμ εχω βαλλει μια επεκταση usb. Λετε να φταιει αυτη η επεκταση;;

Ευχαριστω για τον χρονο σας!!

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει το βαλλα το πατσακι... το θεμα ειναι οτι δεν με πεταει κατευθειαν. Με πεταει εντελως ασχετες ωρες. Αν μου τυχει κατι θα σας ενημερωσω! Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ με vista (usr9107 παλιά είχα το f200)

λύση δεν έχω βρει ακόμα, θέλει restart

εμένα το σύστημα δε κολλάει απλά δε μπαίνει σε κανένα site μετά ούτε msn ούτε τίποτα ενώ το εικονίδιο είναι εκεί και αναβοσβήνει

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.