Jump to content



laptop μέχρι 2000 ευρώ


jakeduth

Recommended Posts

http://www.plaisio.gr/productcompare.aspx?Catalog=1&Category=69975842&Products=913421%2c937029

Το ακριβο ειναι σαφως καλυτερο αλλα ειναι ακριβως ακριβο για σενα. Το πρωτο ειναι το καλυτερο στα λεφτα που προτεινεις αλλα "δυστυχως" ειναι πιο χαμηλων δυνατοτητων απο το το δευτερο.

Link to comment
Share on other sites

ξερεις κατι.ειναι καπως βαρια εργαλεια.δεν λεω ειναι καλα.αλλα φαντασου οτι το laptop που εχω τωρα ειναι μολις 2 kg.αυτα που μου εστειλες είναι 4 κιλα και πανω..σε ευχαριστω πολυ παντος...

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται να παρεις καινουργιο laptop και να μην ειναι βαρυ. Απο τη στιγμη που μεγαλωνει η οθονη, μεγαλωνει και το βαρος. Εχει παραπανω πραγματα απο ο,τι εχει ενα παλιο. Δεν γινεται διαφορετικα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να μεγαλώσει η οθόνη? Υπαρχουν κορυφαία λαπτοπ στις 15 και λιγότερο ιντσες. Μην περιμένεις επιδόσεις desktop γιατι αλλιώς παρε desktop :p

Με 8 κιλά που ζυγίζει το 2ο λαπτοπ θα πρεπει να αρχισει να πηγαίνει και γυμναστήριο για να το κουβαλαει... Ξέρεις ΠΟΣΟ βαρύ ειναι 8 κιλα....! Δεν ειναι λαπτοπ πλεον, ειναι desktop... Ειδικά με την 20αρα οθόνη...

Εdit: Και 2500 ευρώ για Acer ή turbo Χ ειναι τραγικό...

Link to comment
Share on other sites

εχω ένα mitac 8080, 1,6 centrino, 512 ram, 40gb, 64 κάρτα γραφικών, windows xp pro. αυτα...Το έχω καπου 3 χρονια.Δεν έχω παράπονο απο αυτό,αλλά το έχω ξεσκίσει και θα ήθελα το καινούριο έχει και καλύτερη δυνατότητα στα παιχνίδια...δεν λέω να παίζει αγίους, απλα να ξεφύγω αποτο 64 του τωρινού...

τι λέτε για αυτο?

http://www.alienware.com/product_detail_pages/Aurora_m9700/aurora-m_overview.aspx?SysCode=PC-LT-AURORA-M-9700&SubCode=SKU-DEFAULT

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.