Jump to content



Λογοκρισία στο ελληνικό WEB


foutrelis

Recommended Posts

Πρόσφατα ένιωσα πως είναι να σε λογοκρίνουν, να αφαιρούν τις σκέψεις σου χωρίς προφανή λόγο.

Διαβάστε τη δημοσίευση στο blog μου για να καταλάβετε τι εννοώ.

http://foutrelis.blogspot.com/2007/06/web.html

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω τι πιστευω?

Καλα εκανε. Απο την στιγμη που γραφτηκες σε καποιο φορουμ, εχεις μεν την ελευθερια να γραφεις οτι θελεις, αλλα μεσα στα πλαισια που οριζει ο ιδιοκτιτης/admin.

Δεν γουσταρεις? Μην γραφεις εκει ρε συ...απλο!

Δεν σε αναγκαζει κανεις να γραφεις σε αυτο το φορουμ!

Φιλικα , Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Tυχον προσωπικα προβληματα λυνονται ειτε προσωπικων μυνηματων, ειτε με αναφορα στον Administrator/ιδιοκτητη του φορουμ!

Εγω ετσι εχω συνηθισει τα φορουμ. Οχι ανοιγω θρεντ "Με ειπε κεφτε ο Γιωργος, παρακαλω τιμωρειστε".

Link to comment
Share on other sites

Το φόρουμ είναι για υπολογιστές κυρίως, γιατί έχω την εντύπωση πως ποστάρατε&γραφτήκατε μόνο και μόνο για το πρόβλημά σας?

Γνώμη μου, ο καθένας που έχει ένα Site το κάνει και το φτιάχνει όπως θέλει, κάνει και ό,τι θέλει. Τι σας πειράζει? Δικαίωμά τους ότι κάνανε, έχουν δεν έχουν δίκιο. Δικό τους είναι.

Link to comment
Share on other sites

Πως μ'αρέσει αυτό... Σαν τη Δρούζα κι εμείς... Τρώει ένας μπαν στο ταδε_σάιτ.τζιαρ, και έρχεται σε εμάς ή σε κάποιο άλλο σάιτ, και λέει τον πόνο του :p

ΥΓ Ο Μένιππος, καθώς βλέπω, είναι από τον Απρίλιο γραμμένος στο λάμπη, ασχέτως του ότι δεν έχει ποστάρει ακόμα. Επομένως δεν γράφτηκε για να συζητήσει το συγκεκριμένο θέμα (εκτός κι αν το προετοίμαζε από τότε :p )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deninho [Σήμερα, στις 02:53]

ΥΓ Ο Μένιππος, καθώς βλέπω, είναι από τον Απρίλιο γραμμένος στο λάμπη, ασχέτως του ότι δεν έχει ποστάρει ακόμα. Επομένως δεν γράφτηκε για να συζητήσει το συγκεκριμένο θέμα (εκτός κι αν το προετοίμαζε από τότε :p )

:D

Όχι ρε παιδιά. Μπαίνω πού και πού, να διαβάσω κανένα πραγματάκι. Έχει πολύ - τεχνολογικό - ψωμί εδώ. :)

Λόγω όμως των ανειλημμένων υποχρεώσεών μου στο άλλο φόρουμ (οι Συντονιστές εδώ θα με καταλάβουν), δεν επεδίωξα να γράψω τίποτε εδώ.

Απλά, Λόγω του θέματος που προέκυψε με τον εν λόγω χρήστη, έκανα κι εγώ ένα googlάρισμα και τσούπ! ;)

Υπόσχομαι στην προσκοπική μου τιμή να μην προβώ σε κανένα περαιτέρω σχόλιο στο θέμα αυτό στο TheLab. :giveup:

Φιλικά,

Menippos

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.