Jump to content



ΑΠΟΘΑΝΕ!!!!!!


Hohenstaufen

Recommended Posts

Ύστερα από πολλά χρόνια σκληρής χρήσης Gigabyte GA-8PE800 η μητρική μου απόθανε....

Επείδη το συγκεκριμένο PC προοριζόταν για την αδερφή μου και επειδή δεν θέλω να δώσω

πολλά ευρώπουλα για Laptop χρειάζομε μια καινούρια(μεταχειρισμένη) Μητρικη.....

(Φόραγε έναν Ηρωικό Northwood@2,4

και έχει μια κάρτα γραφικών (επίσης ηρωική) Chaintech ΜΧ440)

(δεινόσαυρος και βάλε....)

Για ρίξτε καμιά ιδέα βρε παίδες Ελλήνων....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Και πολύ άντεξε η Γιγαμπούτα :hehe:

’σε τις μετάχειρες και πήγαινε πάρε μία ASROCK s478 καινούρια και είσαι άρχοντας!

ΥΓ: ’λλαξε τον τίτλο σου αδερφέ!

Σώπα βρε εδώ υπάρχει και giga nf2 με barton 2500+ που παίζει flawless 4 χρόνια κοντά :D

Επαυξάνω Asrock ftw με κόστος 40-60 ευρώ και καθάρισες. Ευτυχώς που υπάρχει αυτή η εταιρεία για κάτι τέτοιες δύσκολες στιγμές. Μέχρι και s.478 μοντέλο με pci express παίζει λέμε!

http://www.skroutz.gr/products/list?keyphrase=asrock+478

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ωραία η πρόταση για την ASROCK s478 αλλά τη θέλω με slot AGP και αν είναι εύκολο, προτείνετε κάποιο μαγαζί στην Αθήνα, γιατί το κοντινότερο με AGP slot είναι στη Χαλκίδα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Hohenstaufen [Σήμερα, στις 11:47]

Ύστερα από πολλά χρόνια σκληρής χρήσης Gigabyte GA-8PE800 η μητρική μου απόθανε....

Επείδη το συγκεκριμένο PC προοριζόταν για την αδερφή μου και επειδή δεν θέλω να δώσω

πολλά ευρώπουλα για Laptop χρειάζομε μια καινούρια(μεταχειρισμένη) Μητρικη.....

(Φόραγε έναν Ηρωικό Northwood@2,4

και έχει μια κάρτα γραφικών (επίσης ηρωική) Chaintech ΜΧ440)

(δεινόσαυρος και βάλε....)

Για ρίξτε καμιά ιδέα βρε παίδες Ελλήνων....

Να σε ρωτήσω κάτι?

Επειδή έχω την ίδια μητρική 4+ χρόνια(πάω για άλλο πιτσι τώρα)....πόσο καιρό της είχες??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από honda22 [25-06-2007 23:39]

Να σε ρωτήσω κάτι?

Επειδή έχω την ίδια μητρική 4+ χρόνια(πάω για άλλο πιτσι τώρα)....πόσο καιρό της είχες??

4μιση χρόνια άγριου λιωσίματος!!!!

....Δεν μπορώ να πω κακή κουβέντα διότι τόσα χρόνια με είχε βγάλει ασπροπρόσωπο...

Και τώρα που επίσης θα πάρω και γώ νέο PC πάλι στην GIGABYTE έχω καταλήξει για μητρική......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.