Jump to content


ανταλλαγή


AGRIMI

Recommended Posts

έστειλα τον raptor(150gb) μου για επισκευή και μου είπαν ότι θα τον αντικαταστήσουν με καινούργιο. γίνετε να πάρω τηλέφωνω και να ανταλλάξω τον raptor με άλλα προϊόντα? δηλαδή να με βάλουν πιστωτικό. ο λόγος που θέλω να τον αλλάξω είναι ότι τον έχω 6 μήνες και παθένω κάτι όταν χαλάει κάτι ακριβώ(για το είδος του.) τόσο γρήγορα. το κατάστημα που αναφέρομαι είναι το e-shop. και μην πείτε για το rma κ.τ.λ των καταστημάτων γιατί έχω ψωνίσει από πολλά και είναι να μην σου τύχει. απλά πεστε μου για να μην πάρω τηλέφωνω τζάμπα κι αν θέλετε εξηγήστε το λόγο που μπορεί να μην το κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως οχι. Απο την στιγμη που εχεις αγορασει το χ προιον και υπαρχει στοκ να στο αντικαταστησει, δεν δικαιουσαι.

Αυτο πιστευω. Τωρα αν ισχυει κατι αλλο, θα μας το πουν ειτε οι γνωστοι/αγνωστοι χονδρεμποροι που ποσταρουν εδω (:D) ισως και καποια απο τα παιδια που δουλευουν σε μαγαζια με pc parts!

Link to comment
Share on other sites

Ένα ακόμα ενδιαφέρον θέμα.

Σκέφτομαι και εγώ να ανοίξω ένα άλλο με τίτλο:

''Σκέφτομαι να πάω για τσισάκια στην τουαλέτα αλλά δεν ξέρω μήπως είναι κατειλημμένη. Πείτε μου σας παρακαλώ αν θα είναι άδεια ή όχι να μην χτυπάω την πόρτα τσάμπα''

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Ένα ακόμα ενδιαφέρον θέμα.

Σκέφτομαι και εγώ να ανοίξω ένα άλλο με τίτλο:

''Σκέφτομαι να πάω για τσισάκια στην τουαλέτα αλλά δεν ξέρω μήπως είναι κατειλημμένη. Πείτε μου σας παρακαλώ αν θα είναι άδεια ή όχι να μην χτυπάω την πόρτα τσάμπα''

grats.

Link to comment
Share on other sites

Και όμως αυτο το θέμα θα μπορούσε να απογειωθεί πραγματικά, μέχρι και κολλώδες να γίνει, αν διπλα στο «ανταλλαγή» έλεγε και «συντρόφων»... Κρίμα και χάρηκα μόλις το είδα... :) :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Χθες, στις 19:20]

Εσυ να τα κρατησεις. Πριν φυγουμε σε ρωτησα...Τα εκανες spcακο? - Ναι μπαμπα....

:rofl:

Ελπίζω αυτού του τύπου οι εντολές, να συνδυάζονται με πάνα-βρακάκι σε περίπτωση που δεν τα καταφέρει : P

Αυτό το μπαμπά ας το παρέλειπες , εκτίθεστε ανεπανόρθωτα : )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.