Jump to content



Πωλειται


killer1024

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από InZo

(δεν μπορω να βαλω το θεμα στις αγγελιες)

Και προφανώς το να το ποστάρεις σε άλλο φόρουμ δεν αποτελεί λύση... Οι κανόνες είναι εκεί για να τους τηρούμε όλοι...

Και επειδή προβλέπω κλείδωμα, δε ρωτάω και κάποιες διευκρινήσεις που θέλω... Never mind...

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δε διάβασες τους κανόνες...

Οι αγγελίες προσφέρονται αποκλειστικά και μόνο στα εγγεγραμένα μέλη του TheLab.gr τα οποία έχουν συμπληρώσει τις 300 καταχωρήσεις ΚΑΙ έξι (6) μήνες παραμονής στο forum. Οι αγγελίες δεν προσφέρονται σε εταιρείες που θέλουν να προωθήσουν τα προϊόντα τους. Οι εταιρείες μπορούν να απευθυνθούν στο τμήμα marketing του TheLab.gr για την διαφήμιση τους.

Περισσότερα εδώ: http://www.thelab.gr/misc.php?s=&action=policy

Link to comment
Share on other sites

ok συγνωμη τι να πω σβηστε το! εγω την αγγελια ηθελα να βαλω απλως δεν μπορουνα να τη βαλω στις αγγελιες λογο του οτι δεν εχω συμπληρωσει τις απαιτουμενες καταχωρησεις.

(βασικα δεν το καταλαβαινω αυτο ενας χρηστης που να μην τις εχει συμπληρωσει να μην μπορει να βαλει αγγελια τελοσπαντων)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.