Jump to content



Aλλο προγραμμα στο στυλ του office...


hayabusa

Recommended Posts

Υπαρχει κανενα αλλο προγραμμα στο στυλ του M$ Office η του Openoffice.org ή εστω ενας απλος κειμενογραφος γιατι τα δυο προαναφερθεντα για διαφορους λογους δεν μου κανουν τη χαρη να εγκατασταθούν. Μιλαμε παντα για win vista. Don't forget it !

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

MS office σε vista μονο η εκδοση 2007 ειναι πληρως συμβατη.

Αυτη πηγα να βαλω και εγω...

Οι διαφοροι λογοι:1)Στο office 2007 μου λεει πως υπηρξε καποιο σφαλμα κατα την εγκατασταση αλλα δεν μου λεει ποιο.

2)To openoffice δεν μπαινει γιατι ο windows installel εχει προβλημα και κανενα προγραμμα που τον χρησιμοποιει δεν μπορει να εγκατασταθει.

Αυτα....

Για πες τωρα κανα προγραμμα μπας και δουμε λγο φως.Κατι που ειχα ακουσει πως ειχε βγαλει η google τι ακριβως ειναι;

Link to comment
Share on other sites

βρηκα καποιο προγραμμα που λεγεται Atlantis(δεν ξερω αν το ονομα ειναι συμβολικο...)και δειχνει αρκετα καλο,βολικο και πολυ κοντα στην φιλοσοφια του office. Βεβαια αν υπαρχει και

καμια αλλη προταση ειναι παντα ευπροσδεκτη...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $George Vasil$

Kαι το Οffice 2003 και to 2007 παίζουν κανονικά στα Vista.

ναι ρε captain αλλα ειπαμε οτι στα δικα μου υπαρχει προβλημα (και μαλιστα αρκετα χοντρο...).

Τεσπα, για να μην ανοιγω αλλο θεμα ξερετε κανενα εναλλακτικο προγραμμα αντι για το excel και το power point;Please post it here.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender

Κάνε reinstall τον windows installer?

τι εννοεις; να τον κατεβασω και να τον ξαναεγκαταστησω ή κατι αλλο; αν εδννοεις το πρωτο λυπαμαι που θα σε στενοχωρησω αλλα στον δικτυακο τοπο της Μ$ δεν υπαρχει:TD:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν υπαρχει λογος να λεει ο καθενας τι δουλευει στον υπολογιστη του και τι οχι, δεν ειναι αυτο το θεμα μας.

Αν καποιος εχει να ποσταρει κατι που νομιζει οτι θα βοηθησει ας το κανει αλλιως ας παει να spammαρει αλλου....:spam::dots::spam::dots:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

μα πως γινεται να μην σου δουλευει , πρωτη φορα το βλεπω αυτο το πραγμα. Θελεις κατι διαφορετικο ή οντως δεν σου δουλευει? Δεν θες να δουμε μπας και μπορεις να το φτιαξεις?

παμε παλι, δεν ειναι οτι δεν δουλευει το office ή το καθε office αλλα το οτι υπαρχει προβλημα με τον windows installer και οποιο προγραμμα τον χρησιμοποιει για να εγκατασταθει απλα δεν μπορει να εγκατασταθει στο συστημα. λύση δεν νομιζω πως υπαρχει προς το παρον τουλαχιστον αφου εκανα συζυτησεις επι συζητησεων με τον wizard και εψαξα ατελειωτες ωρες στο νετ αλλα δεν βρηκα τιποτα. Συνεπώς καταλ΄γουμε στο ότι θέλοντας και μη πρέπει να δοκιμασω καποια εναλλακτική λύση:nothing: :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βίξ

Μιας και είναι σημαντικότερη η επιλογή του λειτουργικού από την εφαρμογή, γιατί δεν χρησιμοποιείς το Wordpad?

καλα, μην τρελαθουμε κιολας. Δεν ειπα οτι θελω καποιο προγραμμα με τεραστιες δυνατοτητες αλλα οχι και να μην εχει καθολου(δυνατοτητες)...

Link to comment
Share on other sites

φιλε σορρυ αν σπαμαρω αλλα εχεις μια διαλυμενη εγκατασταση βιστα και ψαχνεις να βρεις κατι σαν το εξελ να κανεις τη δουλεια σου? μεχρι τωρα θα ειχες κανει φορματ/repair και θα δουλευες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.