Jump to content



USB TV-Tuner


Guest nitrodr125

Recommended Posts

Guest nitrodr125

Λοιπόν πήρα τελικά αυτήν εδώ της Pinnacle

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.702402

αλλά την πήρα 69 από το Multirama

Είναι πολύ ωραία ... πολύ καλή ... γράφει καλά .. ελαφριά .....ΑΛΛΑ ....

Οι θερμοκρασίες που βγάζει είναι απίστευτες ... μιλάμε ότι στο πρώτο 10λεπτο ΒΡΑΖΕΙ δεν μπορείς να την ακουμπήσεις !!!!!!

Είναι φυσιολογικό ? Και αν ναί πως θα την ψύξω λίγο... Κανένα cooler για τέτοια δουλειά δεν υπάρχει ?

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνομαι κι εγώ για μια tv card και έχω καταλήξει στην PCTV Hybrid Pro Stick 330EV η οποία είναι hybrid και έχει και ένα φοβερό control-άκι με υποστήριξη για Media Center.

Το θέλω για HTPC και νομίζω είναι μια πολύ καλή λύση!

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=29&product=966460&tab=specs

Link to comment
Share on other sites

Guest nitrodr125
Αρχική απάντηση από nikoszax [Σήμερα, στις 11:12]

Μπορεις να βαλεις ενα ανεμιστηρακι να φυσαει πανω στο usb?

Καμιά πατέντα για κανένα ανεμιστηράκι με USB ?

Link to comment
Share on other sites

κοιταξε εμενα στην καρτα γραφικων μου που ζεματαει οταν την ακουμπας , μου ειπαν στο πλαισιο "φυσιολογικο" !!!

Μαλλον φυσιολογικο ειναι. Ρωτησες στο καταστημα?

Link to comment
Share on other sites

Guest nitrodr125

Λοιπόν όσον αφορά την θερμοκρασία ... το σύνδεσα με μια μικρή προέκταση USB και είναι μια χαρά τώρα . Μάλλον την θερμοκρασία την μετέδιδε το laptop .

Πάντως κρίμα τα λεφτά που έδωσα . Μάπα εικόνα και ήχος που δεν χαρακτηρίζεται.

Η πιο μ@λ@κι@ αγορά που έχω κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Λοίπον φίλε nitrodr125 κατα τη γνώμη μου βίαστηκες λίγο έπρεπε να περιμένεις να συγκεντρωθούν πιο πολλές γνώμες. Ένας φίλος μου έχει πάρει συνολικά 3 κάρτες τηλεόρασης 2 εσωτερικές και 1 USB τις PINNACLE και όλες ήταν χάλια. Τώρα έχει μία της Avermedia se usb και είναι πολύ κάλη μόνο που ζεστένεται αλλά την έβαλλε πάνω σε μία ψύκτρα ενός παλιού επεξεργαστή και ειναι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest nitrodr125
Αρχική απάντηση από ROCKY [16-07-2007 19:51]

Λοίπον φίλε nitrodr125 κατα τη γνώμη μου βίαστηκες λίγο έπρεπε να περιμένεις να συγκεντρωθούν πιο πολλές γνώμες. Ένας φίλος μου έχει πάρει συνολικά 3 κάρτες τηλεόρασης 2 εσωτερικές και 1 USB τις PINNACLE και όλες ήταν χάλια. Τώρα έχει μία της Avermedia se usb και είναι πολύ κάλη μόνο που ζεστένεται αλλά την έβαλλε πάνω σε μία ψύκτρα ενός παλιού επεξεργαστή και ειναι μια χαρά.

Η δικιά μου πάντως παιδιά ήταν η χειρότερη αγορά που έχω κάνει και ψάχνω απεγνωσμένα να την πουλήσω ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.