Jump to content



H.O.T. Potato


Samael

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από xrist [Σήμερα, στις 10:38]

Kανε report και σ'αυτον αλλά και σε όλους τους άλλους ξενους (που ανεφέρε ο Γοριλακος).

Κανε και στου διαχειριστές του HWbot report για τους πόντους που εξακολουθεί ακόμα να δίνει στη HOT στη κατηγορία των Q6600 (Pifast-SPi-SP32M) ενω τα σκορ ειναι με Ε6600

Εχω κρατήσει screenshot oπου φαίνεται οτι έδινε χαρισματικά μέχρι και 49 πόντους (τωρα μετραει μονο το σκορ του vouda)

Τελικά μήπως αυτο το HWbot είναι της πλάκας?

ΔΕ μου απαντάς στην ερώτησή μου..........Την αποφεύγεις βλέπω......... ;):p

Θα δώ τι γίνεται με τους Q6600...... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply
ΠΡΟΣΟΧΗ: ΔΕ λέω ότι το σκόρ ήταν cheated.......Απλά ήταν ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ στο CPU score του και μου φάνηκε παράξενο.....Για να βγάλει κανείς αυτό το CPU score στο Aquamark3 θα πρέπει να είναι ~5300MHz και όχι ~5000MHz που ήταν του Doom - ΔΕ λέω ότι ήταν cheated.....Λέω όμως ότι ΜΠΟΡΕΙ να ήταν bugged και να έβγαλε αυτό το CPU score..........Αυτό εμένα προσωπικά μου φάνηκε υπερβολικό και το έκανα report.....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.........ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ που πέσατε να τη φάτε......

Τέλος πάντων θα το τρέξω κι εγώ ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΣΥΧΝOΤΗΤΕΣ με τον Doom και αν βγεί περίπου το ίδιο CPU score και είμαι λάθος στο report που έκανα, θα ζητήσω δημόσια συγνώμη απ΄τον Doom.....αλλά κι εσείς θα ΠΡΕΠΕΙ ζητήσετε συγνώμη από ΟΛΑ τα παιδιά του HOT γιατί ΔΕΝ σας φταίνε αυτά σε τίποτα.....

Το ότι φαίνεται υπερβολικό σε κάποιους δεν σημαίνει τίποτα απολύτως.

Και στο κάτω κάτω αν βγάζαμε όλοι τα ίδια σκορ στα ίδια MHz δεν θα είχε νόημα.

Που πήγε αυτό που λέμε "Αυτός ξέρει να benchάρει!"??

Εκτός από τα ΜΗz παίζουν και άλλα πράγματα ρόλο.

hipro να ξέρεις ότι σε σέβομαι απόλυτα και πιστεύω ότι σε αυτό που κάνεις το κάνεις

καλύτερα απ΄όλους!! (βλέπε DDR Maximizer, PSU 1200Watts, κτλ.)

Και όχι μόνο σε πανελλήνιο επίπεδο αλλά σε παγκόσμιο!!

Αλλά άλλο το να είσαι ο master στα "ρεύματα" και άλλο να benchάρεις.

Πιστεύω ότι πρώτα θα έπρεπε να δοκιμάσεις να το τρέξεις μία στις ίδιες συχνότητες

και αν τότε θα έβλεπες κάτι "παράξενο" τότε θα έπρεπε να στείλεις ένα pm ή να ανοίξεις

ένα thread και απλά να πεις την γνώμη σου και δεν θα υπήρχε κανένα πρόβλημα και ούτε να λέμε

για δημόσιες συγνώμες τώρα και τέτοια .

Για εμένα οφείλεις μία συγνώμη στον Doom μόνο και μόνο για τον τρόπο που αντέδρασες.

Και ο Doom δεν είναι άγνωστος προς εσένα.

Εδώ υπάρχει προσωπική γνωριμία και λέγαμε και για αθάνατη ελληνική ομόνοια κτλ.

Αλλά δεν το βλέπω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 12:19]

ΔΕ μου απαντάς στην ερώτησή μου..........Την αποφεύγεις βλέπω......... ;):p

:)

Αμα πεις ποιος είναι πιστεύω θα σου απαντήσει ο ίδιος

και ξαναλέω.... γιατί δεν κάνεις report αφού εχεις στοιχεία?

Εδω έκανες report μόνο με υπόνοιες;) εκει θα κολησεις τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist [Σήμερα, στις 10:38]

Κανε και στου διαχειριστές του HWbot report για τους πόντους που εξακολουθεί ακόμα να δίνει στη HOT στη κατηγορία των Q6600 (Pifast-SPi-SP32M) ενω τα σκορ ειναι με Ε6600

Εχω κρατήσει screenshot oπου φαίνεται οτι έδινε χαρισματικά μέχρι και 49 πόντους (τωρα μετραει μονο το σκορ του vouda)

Τελικά μήπως αυτο το HWbot είναι της πλάκας?

Ουυυυυυφφφφφφφφφφφ..........Μου φυγε ο τάκος να τα καθαρίσω όλα.......Thanks.... :)

Στο παραπάνω ποστ σου δε θα σου απαντήσω.....παρά μόνο με την παρακάτω απάντηση.... :)

EDIT: Ας αφήσουμε επιτέλους τις "εχθροπραξίες".......Θα πείτε εσείς, θα πούμε εμείς, και άντε πάλι και πάλι......Ας τις αφήσουμε στην άκρη..... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

αντε ο καθενας ας πορευτει οπως του αρεσει. δεν θα μας καψει ο ζευς αν δε βγουμε και πρωτοι των πρωτων

zmadm2.jpg

:hehe: Πες μας τι βάζεις στην μπουγάτσα και θα δούμε αν θα σε πάρουμε στα σοβαρά :hehe:

zmadm2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ντρέπομαι...

Μέχρι πριν από λίγες ώρες που γύρισα από τις διακοπές και διάβασα αυτά τα πράγματα, ήθελα να βλέπω μια ελληνική ομάδα στην κορυφή.

Τώρα δε με νοιάζει τίποτα, τι να το κάνω τώρα και πρώτοι να βγούμε, αν είναι να βλέπω όλη την κατινιά και την μιζέρια πρώτη σελίδα στο hwbot...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.