Jump to content



Αίσχος!


KoMM

Recommended Posts

Ε ωρε, ριλαξ....το διάβασα εξού και το ποστ.Απλά αφού το κλείδωσες έκανα καινούργιο θρεντ.

Απλά μου φαίνεται λίγο κάπως που στο οφ τοπικ, στο θρεντ πείτε ότι θέλετε, δεν μπορούμε να πούμε ότι θέλουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από KoMM

Ε ωρε, ριλαξ....το διάβασα εξού και το ποστ.Απλά αφού το κλείδωσες έκανα καινούργιο θρεντ.

Απλά μου φαίνεται λίγο κάπως που στο οφ τοπικ, στο θρεντ πείτε ότι θέλετε, δεν μπορούμε να πούμε ότι θέλουμε......

Κι εμάς μας φαίνεται περίεργο να βαριέται ο κόσμος να ανοίξει threads και να χώνει όλες τις απορίες, λύσεις, εκτιμήσεις, νέα κλπ σε ένα thread σούπα.

Το ΠΟΘ ΔΕΝ είναι για όλες τις χρήσεις, τα έχουμε ξαναπεί.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από KoMM [Σήμερα, στις 13:11]

Αμαρτία θρεντ με 1400 σελίδες να πάει στη μαύρη τρούπα...

να προσπαθησετε να μην το στειλετε στη μαυρη τρυπα, μαλλον ηθελες να πεις. :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

δεν εχετε καταλαβει τοσα χρονια οτι η ομαδικη τιμωρια μονο να χειροτερεψει τα πραγματα μπορει

Ποια είναι η τιμωρία ρε Λούσι, για να φτιάξει 5 σωστά threads το κλείδωσε, έλεος...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Ποια είναι η τιμωρία ρε Λούσι, για να φτιάξει 5 σωστά threads το κλείδωσε, έλεος...

γενικοτερα λεω , (εξου και το χρονια) . ειναι αδικο προς τους αλλους χρηστες να κλειδωνει ενα θρεντ επειδη καποιος ή καποιοι συστηματικα κανουν εσφαλμενες κινησεις που οδηγουν το θρεντ στην αποσυρση ενω θα επρεπε οι ιδιοι να τιμωρηθουν (βαζω και τον εαυτουλη μου μεσα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Χθες, στις 22:44]

γενικοτερα λεω , (εξου και το χρονια) . ειναι αδικο προς τους αλλους χρηστες να κλειδωνει ενα θρεντ επειδη καποιος ή καποιοι συστηματικα κανουν εσφαλμενες κινησεις που οδηγουν το θρεντ στην αποσυρση ενω θα επρεπε οι ιδιοι να τιμωρηθουν (βαζω και τον εαυτουλη μου μεσα)

οταν λοιπον ο αυτοπεριορισμος και οι παραινεσεις των αλλων χρηστων δε φτανουν, τοτε ερχεται η στιγμη που γινεται αισθητη η οργη του θεου σας και της ελένης λουκά.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.