Jump to content



ΧFX 8600GTS Extreme Edition


JdCZT

Recommended Posts

Νομιζω οτι ειναι πολυ καλη ευκαιρια για extreme editiοn και οτι ειναι αρκετα φθηνη για αυτα που προσφερει σε μεσους χρηστες που ασχολουνται με games.

http://www.camber.gr/productrec.asp?PUC=5417

Link to comment
Share on other sites

οχι ειναι πολλα 211 ευρο εγω πηρα την sparcle απο πλαισιο 159 ειδα τα βιος απο

niβητορ ειναι ιδια timings στης μνημες το σημαντικο απλως αυτη εχει ανεβασμενα

ρολογια και λιγο τα shaders απο 1458 σε 1566 μονταρα το βιος με τις ρυθμισεις της

xfx και δουλευη αψογα ετσι γλυτωνεις κανα φραγκο

ΥΓ ενοειται οτι τα ελεγξα με ατι τοολ πηγαινει αρκετα παραπανω 770 ο πυρηνας

και 1150 [ddr3 2300] οι μνημες υπαρχει ετσι αρκετο οριο ασφαλειας απο το μοντ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ultraex2005 [23-07-2007 15:27]

οχι ειναι πολλα 211 ευρο εγω πηρα την sparcle απο πλαισιο 159 ειδα τα βιος απο

niβητορ ειναι ιδια timings στης μνημες το σημαντικο απλως αυτη εχει ανεβασμενα

ρολογια και λιγο τα shaders απο 1458 σε 1566 μονταρα το βιος με τις ρυθμισεις της

xfx και δουλευη αψογα ετσι γλυτωνεις κανα φραγκο

ΥΓ ενοειται οτι τα ελεγξα με ατι τοολ πηγαινει αρκετα παραπανω 770 ο πυρηνας

και 1150 [ddr3 2300] οι μνημες υπαρχει ετσι αρκετο οριο ασφαλειας απο το μοντ

Φίλε λέει αυτή που πήρες?

Αξίζει τα λεφτά της?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από overclockerd [Χθες, στις 23:18]

Την έχει δοκιμάσει κανείς?(Μακάρι να αξίζει!!!)

Βρε Μάριε ειλικρινά νομίζεις να αξίζει ... ? :p

Αν κοιτούσες προσεκτικά λίγο πιο πάνω θα έβλεπες ότι αναφέρεται πως πρόκειται για μια o/ced 8600GTS και μόνο ... Παίρνοντας μια απλή GTS και ανεβάζοντάς την (Use AtiTool, it's your friend :D), φτάνεις τις επιδόσεις της ...

Για να δούμε λοιπόν, έχουμε το ίδιο αποτέλεσμα από τη μία πληρώνοντας +60ε, και από την άλλη πληρώνοντας +0ε ... ΧΧΧμμμ :confused: , δεν νομίζω να χρειάζεται και πολύ σκέψη για το ποια αποτελεί καλύτερη λύση ε? ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από george_o/c [Σήμερα, στις 09:44]

Βρε Μάριε ειλικρινά νομίζεις να αξίζει ... ? :p

Αν κοιτούσες προσεκτικά λίγο πιο πάνω θα έβλεπες ότι αναφέρεται πως πρόκειται για μια o/ced 8600GTS και μόνο ... Παίρνοντας μια απλή GTS και ανεβάζοντάς την (Use AtiTool, it's your friend :D), φτάνεις τις επιδόσεις της ...

Για να δούμε λοιπόν, έχουμε το ίδιο αποτέλεσμα από τη μία πληρώνοντας +60ε, και από την άλλη πληρώνοντας +0ε ... ΧΧΧμμμ :confused: , δεν νομίζω να χρειάζεται και πολύ σκέψη για το ποια αποτελεί καλύτερη λύση ε? ;)

Βεβαίως! το είδα και στο internet! δέν αξίζει καθόλου! Α! και κάτι:OT: την X1600 την έφτασα μέχρι τα 600/940 και το σκόρ μου ανέβηκε αρκετά! 1085 πόντους! αμα δείς αυτό το μήνυμα μπές MSN!:clap:
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.